Lista ocen Mercedes Viano (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do...
~Kevin.
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Nie jest źle jak opony mają odpowiedni ciśnienie i nie ma silnego wiatru. Do 160km/h jest naprawde cicho. dodam, że nie polecam bagażnika dachowego - kupiłem na wyjad na narty i po przejździe sprzedałem, bo był straszny hałas i przy wyprzedzaniu TIR\'ów lub ciężarówek trzeba było mocno trzymać kierownicę.
~VIANOMANIAK
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
SILNIK TROCHE SLYCHAC, LECZ DLA FANOW TECHNIKI TO SYMFONIA I TO W NAJLEPSZYM WYDANIU, SZCZEGOLNIE PRZY WCHODZENIU NA OBROTY - JEST TYLKO JEDNA WADA - ZEBY JA PODZIWIAC TRZEBA WLACZYC DMUCHAWE NA I STOPIEN, BO PRZY WYZSZYCH SLABO SLYCHAC MOTOR, CHOC DMUCHAWA NIE JEST GLOSNA
~Grzegorz
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Przy normalnej jeździe jest super cicho. Przy wkręcaniu silnika na maksa słychać jedynie przyjemny warkot V6. Powyżej 140km/h słychać już szumek powietrza. Kierowca już nie porozmawia szeptem z pasażerem na ostatnim rzędzie siedzeń ;-)
~Jan
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Jeżeli chodzi o wyciszenie wszystkiego co się dzieje dookoła samochodu no to jest całkiem niezłe, ale niestety gorzej jest z wyciszeniem silnika, chociaż lubię słyszeć jak ten silnik pracuje i przy każdej prędkości można spokojnie rozmawiać.
~Maciek
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Wszystko ok, przy prędkościach ok 150kmh można rozmawiać z ludźmi z tyłu bez konieczności podnoszenia głosu. Wiadomo, że nie jest to limuzyna klasy premium, ale jak na tego typu samochód jest świetnie.
~Krzysztof Komorowski
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
W porównaniu do 2.2 CDI to super, ale do \"beznyniaka\" już gorzej. Można rozmawiać i słuchać muzyki do 150 km/h. Wiele zależy od opon, rodzaju nawierzchni i wiatru.
~Rozmiar
Van 3.5 231KM 170kW
Przy 140 już z osobami z trzeciego rzędu, nie da się rozmawiać. Ale jest lepiej, niż u każdej, innej możliwej konkurencji w klasie bus.
~Miki
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być ciszej, ale przy tych gabarytach i tak nawet przy autostradowych prędkościach jest lepiej niż dobrze
~fon60
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Zgadzam się z przedmówcami, że przy >130KM/h hałas jest nie mały, ale nie znam samochodu, o tych gabarytach, w którym byłby mniejszy.