Lista ocen Mercedes Viano (62)

~Miki
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Absolutnie jeden z najfajniejszych samochodów jakie w życiu ujeżdżałem. Zarówno do miasta (Warszawa) jak i w dalsze trasy samochód rewelacyjny. Manewry po mieście i na parkingach to sama przyjemność, świetna widoczność (siedzisz wyżej niż w większości suv-ów, więcej widzisz), natomiast trasa to już tylko sama przyjemność. Niesamowita możliwość aranżącji wnętrza i cudowne możliwości pakowania. Komfort, wyposażenie, dopracowanie, jakość...
~Andrzej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do...
~Jan
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód jest naprawdę w porządku, jestem bardzo zadowolony z jego zakupu. +: silnik, komfort (jak każdy Mercedes :D ), ergonomia, widoczność, przestrzeń
3,5
~fon60
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Mam mieszane uczucia co do tego samochodu. Przypomina to trochę relacje kierowców Alfa Romeo, którzy często stoją na poboczu, ale dla nich nie ma lepszego auta. Tak samo ja nie znam auta, który oferuje taką wygodę i jednocześnie przestrzeń ładunkową.
~Kevin.
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Ogólnie autko fajne - do 140km/h naprawde szybko przyspiesza. Dotychczas mało awaryjne. Ogólnie samochód poleam osobom jeżdżącym głównie autostradami - tam czuje się najlepiej. Po naszych krajowych drogach już nie tak dobrze. Szczerze mówiąc nie kupiłbym tego auta drugi raz, ale ze względu na to, że lubie testować różne auta.
~Paweł
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Polecam samochód osobom pokonującym duże dystanse, które muszą zabrać ze sobą kilka osób... Osobom którym czasem zależy na czasie i nie mogą sobie pozwolić na jazdę z prędkością 90km/h i nie mogącym wyprzedzić kilku samochodów na raz gdyż nie mają mocy pod nogą, bo Viano 3.0 CDI V6 204KM to potrafi i nie jednego wsióra w betce możecie \" zawstydzić\"...
~Maciek
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Samochód idealny na co dzień dla osób spełniających aktywnie czas. Można nim pojechać na długie wakacje cała rodziną, lub na spotkanie biznesowe w kilka osób. Wygodny i bardzo przestronny. W łatwy sposób można wyjąc fotele (kanapa 3 os jest bardzo ciężka) i wrzucić motocykl, deski lub rowery. W mieście pali za dużo, ale jak na gabaryty i silnik jest do przeżycia.
~Grzegorz
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Doskonałe auto rodzinne. Wystarczająca przestrzeń do dalekich wypadów dla 7 osób z bagażem. W zimie narty wchodzą do środka. Bardzo wygodna pozycja dla kierowcy. Rewelacyjna dynamika silnika. Komfortowe pneumatyczne zawieszenie.
4,1
~Krzysztof Komorowski
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Miałem 2 Viano. Polecam z silnikiem 3.0 CGI. Teraz ma 214 KM. Gdyby był z napędem na 4 koła, ale z silnikiem 3.0 CDI - kupiłbym kolejny.
2,5
~Adam L.
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Nigdy bym nie kupił tego auta, gdybym wiedział jak często się psuje. Powtarzam jeszcze raz. Nie wiem kto dodawał wcześniejsze oceny, chyba dealerzy mercedesa.