Lista ocen Mercedes Klasa C W204 Limuzyna (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Zero. Do stosunku (matematycznego) licznik powinien być większy niż zero. W przypadku tego mesia masz licznik równy zero, a mianownik równy +200.000 zł przy biednym wyposażeniu. ODRADZAM, unikajcie tego samochodu. Mój pierwszy i ostatni mesiek. Moja noga tam nie postanie, jak pomyślę o tych ich \"serwisach\", to po roku od sprzedania auta mnie jeszcze telepie. Tata Corporejszym ma lepsze serwisy!
~Jasion
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Stosunek jest pomiędzy przeciętnym a dobrym, na samochód trzeba wydać ponad 140tyś jeśli się zliczy wszystko ,a to dość dużo jak na stosunkowo małe auto za tą cenę mogli jeszcze dodać lepszy system nagłaśniający, ale nie ma co narzekać bo bądź co bądź to Mercedes
~milkor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Na rynku wtórnym jest sporo tych aut i ceny są różne, zależy od stanu danego egzemplarza. Ja za 5 latka avangadre z pakietem AMG zapłaciłem 60 tys, patrząc na jakość auta jakie dostałem, uważam że warto. Nowego z salonu by,mm nie kupił
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Ja za swój zapłaciłem bardzo dobrą cenę, więc nie narzekam, ale 160.000 PLN raczej za nówkę sztukę bym nie dał- i szukałbym pośród samochodów z tzw. leasingu pracowniczego Mercedesa w cenie rzędu 100.000- 120.000 PLN za max. roczne auto na gwarancji! :)
~PP_FF
Limuzyna 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Mercedes to klasa premium. W podstawowej wersji C klasy mamy wyposażenie jakie w innych markach zwykłych nie występuje albo trzeba dopłacać. Przy wyprzedaży rocznika można kupić to auto naprawdę w atrakcyjnej cenie.
~Mateusz
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Jakość auta jest dobra nawet można powiedzieć że b.dobra plastiki po 9 latach trzymają się i nie chcą puścić część plastików z przodu jest pokryta gumą (może dlatego guma może trzyma to w całości)
~bikepromotor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Warto kupić to auto jako używane w cenie około 35.000 zł z PRAWDZIWYM przebiegiem. Jeśli nie macie pewności co do przebiegu, czyli nie potwierdza tego serwis Mercedesa, darujcie sobie zakup.
~PF
Limuzyna 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
biorąc pod uwagę wyposażenie nawet podstawowej wersji to jest ok. sedany innych marek mogą być tańsze, ale po dopłatach do podobnego wyposażenia zapewne cena by mocno się zbliżyła to ceny tej c klasy
~perezes
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Wsiadałem do \'niemieckiego\' citroena c5 i widać od razu różnicę na korzyść mercedesa, ale za takie pieniądze chciałoby się coś lepszego, a nie trzeszczące plastiki i jeżdżenie do serwisu z bzdurami.
~Pac3l
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Jak na auto za 180 tyś zł mogło by być lepiej ale wiadomo płaci się za markę również. Jakość gorsza od np E klasy czy Audi a4, pomimo aluminium w środku i skórzanych foteli.
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna