Lista ocen Mercedes CLK W209 Coupe C209 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Coupe C209 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Cena zakupu wysoka ale na wartosci maja traca z latami tylko pierwsze 3. Niestety kupic u nas auto w dobrym stanie to ciezko same porozbijane wraki z niemiec, belgii , holandii doradzam bardziej z Polski lub USA w USA wszystko czarno na bialym po numerze Vin i ogolnie z tego wzgledu niesptowadzano wrakow a troche tego sprowadzono za dobrych czasow dolara
~Radek
Coupe C209 2.7 (270 CDI) 170KM 125kW
Na minus-Ogromna utrata na wartości. Zbyt wiele drobnych usterek jak na swoją cenę. Plus-komfort pod każdym względem taki jak być powinien. Trwała skóra na siedzeniach, auto ma 10 lat a w środku jakby niedawno zjechało z linii produkcyjnej (jak kto dba ale ciężko go zniszczyć). Mój egzemplarz z oryginalnym lakierem więc żadnych problemów z blacharką
~Aga
Coupe C209 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Jakość do ceny jest badzo dobra. Tanie auto jak na 20 lat nie jest, jeśli kupisz tanio to dużo włożysz. Ja kupiłam auto za dość wysokącl cenę, ale jest w prawie idealnym stanie. Stosunek jakości do cent- skóra, automat, fajny silnik i wszystko co umieszczono w tym luksusowym coupe jest adekwatny.
~zawimk
Coupe C209 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
W moim odczuciu rewelacja. Nie znam auta o lepszym stosunku jakości do ceny nawet ni biorąc pod uwagę wieku mojego CLK. Ale fakt udało mi się go kupić w Niemczech jako bardzo zadbane auto z niskim przebiegiem użytkowane kolejno przez 2 kobiety. Ogólnie nie mam kłopotów z tym autem.
~mlonas
Coupe C209 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Ceny są dosyć rozbieżne, ale myślę, że jest wart swojej ceny. Auto jest dobrze zbudowane. Jak to w przypadku skóry, jest podatna na przetarcia, wytarcia (fotele i kierownica). Coupe do 30 tys myślę, że chyba bezkonkurencyjne. I to w dodatku z V8 od 5 litrów wzwyż.
~Reksio
Coupe C209 2.7 (270 CDI) 170KM 125kW
Mercedes z dieslem nigdy nie był tani, ale ja podchodzę do tego inaczej. Gdy kupowałem ten samochód od pierwszego właściciela i zobaczyłem cenę na fakturze z salonu brakło mi argumentów do negocjacji ceny. Kupiłem 6-letni samochód z niskim przebiegiem za 1/5 wartości salonowej.
~Zegarmistrz
Coupe C209 5.0 V8 (500) 306KM 225kW
Jako nowy był drogi i miałe reputację auta dla emeryta lub kobiety. Dzięki temu mamy dziś benefity - auto kosztuje rozsądne pieniądze i można wynaleźć egzemplarzw stanie auta w polsce po kilkumiesięcznym użytkowaniu.
~grześku
Coupe C209 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Bardzo dobre...pod warunkiem zakupu na rynku wtórnym. Decydującym czynnikiem jest stan techniczny w momencie zakupu. Ja kupiłem w stanie niemal idealnym, bezwypadkowy, z przebiegiem 85tys. km...i cioeszę się bezawaryjną jazdą
~Michał Jan
Coupe C209 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Kupiłem moje CLK za chyba najwyższą kwotę jaką oferowali sprzedawcy, ale było warto. Auto jest naprawdę w bardzo dobrym stanie - a już na pewno jak na swój wiek (aktualnie to już 12 lat).
~Piotr_K
Coupe C209 2.6 V6 (240) 170KM 125kW
hmm... sam nie wiem co powiedzieć, jak na 9 letnie auto, drogi! Można w tych pieniądzach kupić coś świeższego, ale nie w tej klasie. Każdy musi przemyśleć co jest dla nie go priorytetem.
Mercedes CLK W209 Coupe C209