Lista ocen Mazda MX-3 (75) - Ergonomia

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heti
Coupe 1.6 16V 90KM 66kW
Wygodne, regulowane fotele, krótki drążek zmiany biegów, regulowana wysokość kierownicy pozwalają idealnie dostosować auto do rozmiarów kierowcy. Siedzimy nisko, wszystko jest pod ręką, możemy się skupić wyłącznie na jeździe, wszystkie inne czynności wychodzą naturalnie i płynnie oraz nie męczą rąk. Po jeździe innymi samochodami miałem zakwasy od pokonywania na drążku niebotycznych dystansów potrzebnych by zmienić bieg.
~misio_v6
Coupe 1.8 V6 24V 136KM 100kW
Wszystko cacy, pod ręką, proste jak budowa cepa. Parę suwaków od nawiewów, przycisków od świateł i tyle. Jest podłokietnik, coś tam można zawsze schować. Bardzo dobrym patentem są wycieraczki z regulowaną prędkością ruchu na najniższym poziomie.
~ROBERT BOGUSZ
Coupe 1.6 16V 90KM 66kW
Nadwozi-standardowe - Piękna sylwetka jak na samochód produkowany w latach 90-tych, Wnętrze Elektryczne szyby Elektryczne lusterka Elektryczny szyberdach Regulowana kolumna kierownicy ABS Wspomaganie kierownicy Immobilizer Centralny zamek
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
cena zakupu okey, cena części znośna i można wiele ze szrtów kupić, mam instalację gazowa sekwencyjną którą zwróciła mi się po pół roku autko zarabia na siebie ale na benzynie był już czasem dramat 10-12 l benzyny, ciężko mi tym autem jeździć powoli
~niebieskooki_wawa@poczta.onet.pl
Coupe 1.8 V6 24V 136KM 100kW
ja nie mam zastrzerzen, zarowno z przodu jak i z tylu osoby do 180cm moga czuc sie dobrze, wszystkie przelaczniki sa na dobrych miejscach, nie ma problemu z sieganiem po cokolwiek, mozna by tylko dodac jakies "trzymadelko" na napoje...
~Rafał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
przełącznik kierunkowskazów jest trochę dziwny, często zdarza mi się podczas włączania kierunku wrzucić długie - jeszcze w żadnym samochodzie mi się tak nie działo :/ tak to jest wszystko na miejscu, pod ręką, widoczne
~allmaniac1@op.pl
Coupe 1.8 V6 24V 136KM 100kW
Wszystko pod ręką, nie trzeba nigdzie daleko sięgać. Rozmieszczenie ok. Przełączniki intuicyjne, podłokietnik wygodny i przydatny. Ciekawa deska rozdzielcza po liftingu, fajne okrągłe wloty powietrza.
~toster01
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Wszystkie przełączniki pod ręką i łatwe do ogarnięcia, jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia z jakimkolwiek \"Japończykiem\", odnajdziecie się w oka mgnieniu.
~MACIEK-->BOCZI--
Coupe 1.6 16V 90KM 66kW
bez zastrzezen z malym wyjatkiem : el reg lusterek moglo by byc w innym miejscu- ale przeciez 30 razy dziennie sie lusterek nie ustawia! cala reszta wypada dobrze
Dziennik kosztów dla Mazda MX-3
10,4
10,4
~Pioko22
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
super. tylko zależy od ciężaru nogi. sednio 7-8l. chociaż moja madzia po modyfikacji całego układu dolotowego i wydechowego przy otsrej(bardzo) jeżdzie pali 8-10l.