Lista ocen Mazda CX-3 (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
jeszcze nie wiem bo za mało czasu upłynęło, ale daję 4 bo znam mazdy ... miałem 6tkę i blachy były porażką, a po 12 latach nadkola miały dziury, ale tutaj pozostaje mi mieć nadzieję, że zapewnienia producenta o poprawie tej sytuacji ( nadkola są z tworzywa ) są prawdziwe. mazda 6 była wspaniałym samochodem z dupnymi blachami - mam nadzieję, że teraz będzie lepiej ; )
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Powłoka lakierowa tragicznej jakości. Auto ma rysy jakich nie mam w 20 letnim aucie. Ekologią ekologią, ale te azjatyckie lakiery są fatalne. Na dodatek nadwozie nie jest wykonane z blach pocynkowanych wg europejskiej technologii, wiec kazda strata lakieru skonczy sie momentalna korozja powierzchniowa.
~sti
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Bardzo ładne auto, najładniejsza Mazda moim zdaniem. Bardzo praktyczne nadwozie - np. krótkie drzwi pozwalają na ich szerokie otwieranie w wąskich przestrzeniach, przez co wygodnie sie wsiada i wysiada.
~kd
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Wygląda bardzo dobrze. Dodatkowa powłoka ceramiczna (na zamówienie w salonie) pozwala fajnie podciągnąć oryginalny kolor (mój - ciemnoniebieski). NIe oceniam trwałości.
~Michas
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Po roku eksploatacji pojawiły się pierwsze ogniska rdzy.Jeżeli samochód i marka mierzy wysoko to takich wpadek nie powinno być !!!!!!!! już na pewno nie kupię już samochodu tej marki
~Marek Nowak
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 150KM 110kW
Nie zauważyłem żadnych problemów. Piękny kolor, brak zarysowań, rdzy. Słyszałem różne opinie pod tym względem o Mazdzie, jednak nie mogę nic złego powiedzieć.
~Michał
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Lakier jest śliczny, za krótko mam ten samochód żeby pisać więcej na ten temat ale mazda daje jakieś 16 lat gwarancji na lakier (o ile dobrze pamiętam)
~Kamilloeus
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Naczytałem się o rdzewiejących mazdach, dlatego auto zostało zabezpieczone antykorozyjnie w dedykowanym autoryzowanym warsztacie. Na razie jest bez wad.
~Monika
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Obłędny kolor soul red crystal. jednak jest wymagający w utrzymaniu (mycie musi kończyć się polerowaniem, inaczej widać zacieki).
Dziennik kosztów dla Mazda CX-3
~Mariusz
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Trzeba bardzo uważać na lakier, jest bardzo delikatny, mam ten samochód od dwóch miesięcy i niestety już pojawiły się rysy..