Lista ocen Mazda 3 IV (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
5 gwiazdek nie dam bo obecnie wszystkie auta są bardzo drogie ;) Ogólnie uważam jednak, że auto na tle konkurencji wypada dobrze. Przede wszystkim to jest imho najlepiej wyglądające wnętrze w klasie. Stonowane i bardzo eleganckie. Poza tym w wersji z BOSE najlepiej grające audio w klasie. W tym aucie to rzeczywiście gra bardzo przyjemnie a nie jest jedynie "znaczkiem" jak to czasem się zdarza. Są też dostępne elementy wyposażenia które nie...
~pawgro1
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Moim zdaniem bezapelacyjnie największy atut tego modelu. Za cene ok. 120tys. otrzymujemy samochód fantastycznie wyposażony, który wnętrzem oraz jakością wykonania porównywalny jest z klasą premium, pozostawiając bezpośrednia konkurencje daleko w tyle. Warto zauważyć, że przy skonfigurowaniu analogicznego wyposażenia Mazda 3 wychodzi cenowo nawet taniej niż auta konkurencji (np. Golf, Octavia).
~Skr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Każde konkurencyjne auto w wersji porównywalnej do enso kosztuje co najmniej 30tys. więcej (a żadne nie wygląda w połowie tak dobrze). Porównanie np. nowego golfa do mazdy 3 wypada jak porównanie kiełbasy śląskiej do sushi, przy czym okazuje się że sushi jest tańsze.
~Kamil
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
W stosunku jakości do ceny 5 ale dodając do tego wyposażenie 5+ każdy rywal przegrywa z mazda A jak ktoś twierdzi inaczej to nie potrafi liczyć Osobiście wybrałem wersję kanjo gdyż uważam że to wyposażenie ma wszystko czego oczekuje i potrzebuje
~piotr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
w mojej wersji, czyli wszystko + AWD kosztuje sporo, ale kolega wziął Tiguana w 'full wypasie' i zapłacił 20k więcej, za (wg. mnie) auto gorsze pod każdym możliwym względem, oprócz 'gabarytów'
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Witać w co poszły pieniądze, w wyposażenie. Jak dla mnie stosunek ceny do jakości bardzo dobry, co prawda mogłoby być taniej, ale takie już ceny obecnych samochodów i raczej nic z tym nie zrobimy.
~Ziggy
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
W wersji podstawowej za niewiele ponad 100 tys zł jest już dobrze wyposażone i fajnie wyglądające, potencjalnie trwałe mechanicznie auto. Jak będzie z rdzą, to dopiero zobaczę..
~kecup21
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
na dzień dzisiejszy, wszystko jest b. dobrze. czy jest drogo jest lecz proszę pokazać drugie auto w tej cenie z takim wyposażeniem i silnikiem.
~mhr
Sedan 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Cena konfiguracji w Polsce to około 120 tys zł., wg mnie jest to dobra oferta dla osób ceniących komfort i elegancję, mniej patrzących na osiągi.
~EdDept
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Samochód mocno roczarowujacy. Po zakupie szybko dostrzega się w nim wady. Pierwsze wrażenie jest bardzo przyjemne.