Lista ocen Mazda 3 IV (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Nic się nie zepsuło i mam nadzieję, że tak zostanie ale jedna rzecz w tym aucie jest niedopracowana i zawodna a konkretniej to przycisk do zamykania auta w klamce (dot. systemu bezkluczykowego). Jest to przycisk dotykowy i podejrzewam, że może to być przycisk pojemnościowy bo jest bardzo wrażliwy na wilgoć. Po jeździe w deszczowej pogodzie przycisk potrafi przestać działać. Jak sobie wszystko doschnie zaczyna działać znowu ale gdy wilgotność...
~Andrzej W.
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Systemy bezpieczeństwa nie zawsze działają (np. asystent pasa raz się włącza innym razem nie). Ale najwięcej zastrzeżeń mam do nawigacji i kamery odczytującej znaki drogowe. Nawigacja jeśli chodzi o ograniczenie prędkości ma WIELE niezgodności. Kamera raz czyta, a innym razem nie czyta znaków.
~MICHAŁ k
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Non stop nie pali, bateria w kluczyku trzyma 3 mce w pestce 2 mce.. albo jeździsz z paczka baterii i czymś do otwierania kluczyka tracąc czas albo laweta... akumulator przez to żre jak smok, nawet nie wytrzymał 2 lat... chory system z tymi bateriami i masa nerwow
~MICHAŁ k
~Robert
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Jest parę grzeszków wieku dziecięcego: obrywające się uszczelki drzwi, rysujący się piano black, problem ze składaniem lusterek, stuki zza układu klimatyzacji. Ale te wszystkie problemy (poza rysującym piano black) naprawił mi serwis w ramach gwarancji i nie mam z tym już problemu.
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Nie tyle awarie, co małe, acz irytujące drobiazgi - czasem tu i ówdzie zawibruje plastik w czasie jazdy; czasem czujniki parkowania bardzo późno dają o sobie znać nawet przy bardzo wolnych manewrach; poza tym - bez zarzutu
~Damian
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Za mało przejechałem. Nie działa bezdotykowa obsługa jak jest zimno. Jedyne co mnie denerwuje, to że headup na tych samych ustawieniach w dzień razi, a w nocy jest niewidoczny. Trzeba ciągle zmieniać w ustawieniach.
~kopytko-m
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Trudno powiedzieć na tym etapie. wypowiem się za jakiś czas. Częst wyślwietla się komunikat, że I-activsense nie działa. Lewe drzwi przy dużych temperaturach haczą o uszczelkę przy słupku B.
Sedan 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Właśnie drobiazgi są problemem, wymiana baterii co 2 mce w kluczyki i pestce, po 1,5 roku zdechł akumulator, ciągle awarie push buton, w ciągu 2 lat od wyjazdu z salonu 4x laweta..
Sedan 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW