Lista ocen Lexus RC (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nocturne
Coupe 200t 245KM 180kW
Siedzi się wygodnie. Fotele są doskonałe i nawet po kilku godzinach jazdy nie czuć zmęczenia pleców. Podłokietniki z obu stron na dobrej wysokości. Linia okien jest wysoko i nie bardzo da się jechać z „zimnym łokciem”. Cieszy mnie, że w tym aucie większość przycisków jest tradycyjna. Dotykowe są tylko nastawy temperatury i działają bardzo fajnie. Wszystko jest pod ręką, tempomat w manetce. Niektórzy narzekają na dźwignie kierunków i...
~Maretti
Coupe 300h 223KM 164kW
juz dwa miesiace mam samochod, ale nie moge nadal ustawic sobie fotela idealnie, jak to coupe wsiadanie nie jest tutaj mocna strona. ale wsystkie przyciski i sterowanie jest mysle przemyslane, do touch-pada przyzwyczajalem sie kilka dni.
~michael000
Coupe 200t 245KM 180kW
Bez zastrzeżeń. Nie mam też problemów z TouchPadem, który tak często jest krytykowany przez dziennikarzy. Za to sam system info-rozrywki (w tym nawigacja) jest przestarzały i np. BMW ma tu zdecydowanie lepsze rozwiązania.
~piotr
Coupe 200t 245KM 180kW
Jak dla mnie ergonomiczne i klasycznie....dużo przycisków fizycznych pod ręką mi osobiście bardzo odpowiada, ale niektórzy wolą ekrany dotykowe....kwestia gustu. jakość użytych materiałów PIERWSZA KLASA !
~Marek
Coupe F Facelifting 2023 5.0 V8 464KM 341kW
Na najwyższym poziomie Dużo fizycznych przyciskow