Lista ocen Land Rover Discovery Sport (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~....
SUV 2.0 TD4 150KM 110kW
Widocznosc z auta jest doskonala. Za kierownica siedzi sie wysoko, tak jak oczekuje sie od SUV'a, zapewnia to mozliwosc obserwacji drogi powyzej zwyklych samochodow a w terenie daje pewnosc poruszania sie bez zgadywania czy uszkodzimy karoserie czy nie. Ilosc miejsca na tylnej kanapie jest fantastyczna, siedzi sie wyzej niz z przodu co dla dzieci pozwala na obserwacje drogi przez boczne okna. Kierowcy pomagaja duze lusterka, przyzwoita...
~MacO
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
W aucie siedzi sie wysoko, nawet moja zona (163cm wzrostu) uwielbia nim jezdzic, ja majac 186cm siedze powyzej dachow przecietnych hatchbackow czy kombi i lekko nizej niz kierowca Range Rovera. Idealnie duza szyba przednia, duzo tylna zapewniaja dobry oglada 360 stopni, slupki B i C widac wyraznie, ale nie przeszkadzaja one w parkowaniu czy wymijaniu innch aut.
~Greg
SUV Hybrid 1.5 P300e 309KM 227kW
Generalnie ok. Jest tylko sporo martwego pola przy przednim słupku kierowcy. Wyglądam zza niego czasem żeby nie podrzucić jakiegoś rowerzysty do szpitala… jest oczywiście czujnik prę, ale jak się odpali to pasażerowie pospadają z siedzeń.
~Tom
SUV Facelifting 2.0 204KM 150kW
Bardzo dobrze, przód wymaga wyczucia. Nie mam kamer 360 - przydałyby się, przynajmniej na pierwszy okres użytkowania. Pozycja za kierownicą baaaaardzo wysoka i wygodna.
~Danteee
SUV 2.0 Si4 290KM 213kW
Mogła by być lepsza do tylu i na boki przy cofaniu ale w sumie wmontowana kamerka robi robote.
~Tomasz Często
SUV 2.0 Si4 240KM 177kW
Bardzo dobra, duże szyby , wąskie słupki , kamera czujniki wiarygodne
~Maciek
SUV 2.0 Si4 240KM 177kW
widoczność jak na gabaryty auta b. dobra, z kamerą czujnikami bez problemów,
~Marcin Wisznia
SUV Facelifting 2.0 D I4 150KM 110kW
Slupek A nieco spory , siedzi sie wysoko i trzeba uwazac na to co blisko i nizej
~zwt
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
Generalnie ok. Do tyłu trochę utrudniona ale kamera cofania pomaga.
~Daniel
SUV Facelifting 2.0 D I4 150KM 110kW
Nie mam kamery z przodu - a przydałaby się.