Lista ocen Lancia Lybra (138) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~puuniek@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Nie może być lepiej. Porównajcie ceny Golfów, Focusów, Corolli, Audi A4, Mercedesów C-klasse i BMW 3 z identycznym rocznikiem Lancii. Silnikowo jedynie Mercedes i BMW może Lancii zagrozić, pod względem zawieszenia dochodzi jeszcze Focus - a w porównaniu cen serwisu wszyscy tracą. Poza markami niemieckimi nikt nie dorównuje Lancii w zakresie wyposażenia standardowego. Awaryjność drobiazgów w Lancii jest zapewne na wyższym poziomie, natomiast...
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Warto kupić. Oczywiście wszyscy będą mówić że włoskie auta psują się na potęgę i nie warto w nie inwestować, ale ja już wiem jedno: auto jak jest zadbane to jeździ bez problemów. W przypadku Lybry oprócz bezproblemowości użytkowania dostaje się coś jeszcze: prestiż. Przy dokonywaniu wyboru zasugerowałem się opiniami na tym portalu, więc czuję się zobowiązany również podać własną opinię. Nie żałuję wydanych pieniędzy na ten samochód.
~osmend@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
w moim przypadku to swietny zakup. Kupiony z salonu samochod nowy bez przebiegu za 65.000 zl plus wiele gadzetow i ubezpieczenie plus gwarancja na 2 lata. TO BYLA REWELACYJNA CENA. Polecam wszystkim Lybre wlasnie teraz na poczatku nowego roku sa duze obnizki i zawsze cos mozna znalezc tyle ze teraz z 2003 roku ale mimo wszystko polecam szczegolnie SW z kratka rocznik 2003 ten szczegol jest bardzo istotny dowiecie sie jak kupicie.
~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Relacja cena względem roku produkcji i wyposażenia wnętrza - bezkonkurencyjna! Mega komfortowe auto, z maksymalnym wyposażeniem, z super oszczędnym silnikiem, relatywnie młode i w rozsądnej cenie. Za tą kasę można kupić Golfa, starszego o 5 lat, totalnie gołego w środku i z cofniętą szafą o 200000km:) Od dziadka z \"niemczech\" :D
~Jarret
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Oceniam na 7! Nówki były strasznie drogie ( od 95tys wzwyż ) i szybko traciły na wartości ale teraz za 21000 można kupić diesla z 2000/2001 w tym 4 poduszku, abs, 2strefowy climatronic, pełna elektryka, 7 głośńików+zmieniarka, komp pokładowy, tempomat i tak możnaby wymieniać i wymieniać. NAJLEPSZY ZAKUP ZA TE KASE!
~Limak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Nie ma opcji kupic mlodszego/lepiej_wykonczonego samochodu za te pieniadze. Znajomy wlasciciel Passata B5fl byl w szoku jak zbiera sie, jak jezdzi i jak jest wykonczona. Zadnych stukow, pukow etc. A cena? Rownoletnie auto tej wielkosci z koncernu VAG\'a - Bora czy Toledo - jest o kilka tysiecy drozdze.
~rotmistrz88
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Tutaj MAX. Za ok 10 Tys otrzymujemy auto bardzo bogato wyposażone, wyposażone w jedne z najlepszych na rynku diesli JTD. Niebanalna stylistyka to kolejny plus, chyba że ktoś woli poruszać się kolejnym szarym niewzbudzającym emocji jajkiem (Golfy, Focusy itp itd)
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to nie wyobrażam sobie lepszego pojazdu. Ze względu na złą renomę grupy Fiat, moim zdaniem krzywdzącą samochody te mocno tracą na wartości. Dzięki temu można kupić super wyposażone auto i utrzymywać je za cenę utrzymania zwykłego kompakta.
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Rewelacyjnie, pod warunkiem, że kupi się zadbany egzemplarz, a to nie jest łatwe. Na rynku nie ma wielu ofert, a większość z nich to zdechłe szroty z niemieckich złomowisk. Jeżeli trafisz na Lybrę w dobrym stanie, to będziesz zadowolony.
~Arturrro Lublin
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Ceny różne nawet powiedziałbym że za niskie. Ale te niskie w ogłoszeniach to coś nie halo . Szukałem swojej 4-5 miesięcy .Znalazłem poszanowaną ,nie kręconą itd ..duzoo by opowiadać .( sprzedaję po wiośnie jakby coś ) kupuje thesis !!!