Lista ocen Łada Samara (133) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukaski
2109 1.3 64KM 47kW
Auto 3-drzwiowe, więc najgorzej dla tych wsiadających do tyłu. Najlepiej tylko dwójka na tył i to nie wysokich drągali. Na dalekie trasy na pewno uciążliwie. Z przodu za to całkiem przyzwoicie. Dobrze ustawić i da się wysiedzieć. Warto czymś ergonomicznym wymościć siedzisko. Bagażnik bardzo dobry, bo bez trudu wchodzą 4 skrzynki piwa :). Wkurza tylko wysoki próg.
~Akuku
2109 1.3 64KM 47kW
pasażerowie z tyłu jak na auto 3 dzwiowe mają tyle samo miejsca co np. VW golf III w wersji 3 dzwiowej dużo miejsca fotele wygodne na dłuższe trasy perfekt jak na temte czasy to wyprzedził swoją epokę ale mogło być lepiej np. deska rozdzielcza sam plastik ale lepszej jakości
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera OK! nawet sporo ale kosztem tylnej kanapy. Ja (180cm) sie tam poprostu nie mieszczę - głową ocieram o dach na każdej nierówności a kolana wciskam w siedzenie przedemną (konkurencyjny Kadett ma więcej przestrzeni z tyło i tylko ciut mniej w przednie części.
~memed
2109 1.5 75KM 55kW
Ma superanckie fotele przednie - nie tylko przesuwane lecz proporcjonalnie odchylane. Wszystko 1 pociągnięciem rączki. W żadnym aucie się z takim rozwiązaniem nie spotkałem. Z tyłu też dożo miejsca nawet dla 5 osób na krótsze dystanse.
~Aerandir ( konrad-ek1986@o2.pl)
2109 1.3 64KM 47kW
kierowca i jego pasażer mają dobrze, jak w prawie karzdym samochodzie, gożej z tymi, którzy siedzą za nimi... jak dla mnie z tyłu mogło by być odrobinke więcej miejsca... no i brak jakichkolwiek schowkow i tego typu rzeczy terz lekko daje sie we znaki
~Maciek
2109 1.3 64KM 47kW
Bardzo duzo miejsca z przodu, choc wysokim kierowcom moze przeszkadzac kolo kierownicy zawadzajace o kolana. Z tylu wygodnie, szeroko , chociaz przy odsunietych przednich fotelach troche malo miejsca na nogi.
~Ładak
2109 1.5 75KM 55kW
W Ładzie Samarze pomieścisz dosłownie wszystko. Jak sobie dokupisz relingi na dach, to nie masz już totalnie żadnych ograniczeń! Dosłownie i tutaj nie przesadzam!
~Cony
2109 1.3 64KM 47kW
jest wystarczajaco miajsca dla wszystkich a ze do malych ludzi sie nie zaliczam bo mam 190 cm ale nie mam problemow ze znalezieniem sobie wygodnej pozycji za kierownica
~Szauszau
2109 1.3 64KM 47kW
jak się z przodu siedzi wygodnie to z tyłu nistety lipa-FOTELE DO BANI nic nie trzymają na boki jak wchodze ostro w zakręt(a lubie to robić) to trzeba sie trzymac czego sie da!!!!!!!!
~intruder2600
2109 1.3 64KM 47kW
Pod tym wzgledem jest idealnie - z przodu duzo miejsca a z tylu jak w limuzynie + pojemny bagaznik - kto wsiadzie do srdka az sie dziwi ze od srodka jest takie duze :-)