Lista ocen Łada 2107 (217)

~Właściciel Łady
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Bardzo dobry samochód szczególnie dla osób którym nieszkoda tłuc się po dobrych polskich dołach... Wysoki prześwit gwarantuje że w zimie nie zaskoczy nas wysoi śnieg. Jedyną wadą kosmetyczną Łady jest jej wygląd... Ktoś kto próbuje podrywać laski na samochód będzie miał pewien problem ale to będzie jego problem. Samochód ma jeździć a nie wyglądać!
3,5
~hehehe
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Samochód jest oparty na Fiacie 124 z końca lat 60´. W samochodzie wiele sie zmieniło ale jednak baza cały czas ta sama,dlatego nie można od niego za wiele wymagać. Najmocniejszą stroną jest silnik. Co prawda nie lubi niskich obrotów,ale jak mu na każdym biegu przytrzymamy do 5000-5500 RPM to można przyzwoicie wystrzelić spod świateł. 0-100 ok. 15 sekund. Prędkość maksymalna, hmm, raz prawie zamknąłem budzik, jechałem 175 km/h z lekkiego...
~PaQu
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Za caloksztalt 5, najlepsze jest to ze zaden wlasciciel golfa by takiego auta nie kupil
~winiacz
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
idealny samochod dla mlodych ludzi. przy spokojnej jezdzie nie pali duzo. miejsca bardzo duzo jak za ta cene. przyczepic sie mozna do blachy tylko bo zaczyna sie powoli sypac ale to chyba normalne dla samochodu w tym wieku a blacha w ladzie jest duzo lepsza niz np. w polonezie - widywalem polonezy z takimi dziurami w drzwiach ze mozna bylo przez nie drzwi otwierac:)
3,5
~f18@poczta.onet.pl
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
ogólnie autko polecam dla młodego kierowcy i jeszcze majsterkowicza co ma duzo czasu i pieniedzy na części zamienne ,bo choć same części nie są drogie to częstotliwość ich wymiany i zywotność bardzo krótka może przyprawić o zawrót głowy.Moja jeszcze 160km/h obciążona i na gazie poleci, ale okupuję to ciagłym siedzeniem przy samochodzie i ciagłymi drobnymi naprawami.
3,6
~sunport
21072 Sedan 1.3 64KM 47kW
coz ja juz troche z tym autkiem sie zzylem na poczatku myslalem ze to rzech ale zapeniam ze pozory bardzo myla nawet zaczal mi sie podobac wizualnie hehe i tez potrafi taka lada ostro pojechac(np na slowacji to bardzo popularny samochod na rajdach)
3,6
~Marcin
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Auto na licencji Fiata 124 z 1966r. Trzeba pamietac wiec ze jest zabytkowe, mimo ze bylo wielokrotnie ulepszane przez Rosjan. Wyglada kultowo - maksymalny kwadrat, i ma ten elegancki przod. Siedzi sie wygodnie, rusza jak rakieta. Szybko sie jednak zuzywa (wszytkie wazne elementy), duzo pali i jest bardzo glosno srodku. Polecam jako autko hobby - do wyjazdow weekendowych na krotkie trasy. Uwaga- auta te sa jeszcze produkowane w Egipcie.
3,8
~Robert z Warmii
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
jeżdżę nią 8 lat poznałem wiele tajemnic tej dziwnej łady jakoś sobie radzę dużo sam zrobię dlatego i dlatego zostanie ze mną do końca Polecam zadbaną ładę i dbając o nią mozna jechać do Mongolii
~Romek gg 1765099
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Samochód w swoim czasie bardzo dobry.Bardzo trwały i wytrzymały jeśli się o niego trochę zadba.Dość bogate wyposażenie ,dużo wskażników.Spory bagażnik,dobre zawieszenie na nasze dziury.
3,8
~leszlach@zamek.gda.pl
21072 Sedan 1.3 64KM 47kW
Ja jestem zadowolony. Uczylem sie jezdzic na tym samochodzi i jakos tak do tej pory zostalo. Polecam wszystkim.