Lista ocen Kia Stonic (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Tu bardzo słabo, jak dla mnie wyciszenie praktycznie nie istnieje. Słychać silnik, hałas od opon i szum wiatru. Włączcie radio i zamknijcie drzwi to praktycznie nie widać róznicy czy samochód jest otwarty czy zamknięty. Tak samo z rozmowami przez telefon i zestaw głośnomówiący, wszystko słychac na zewnątrz, tragedia
~Dekar
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Słabo. Po części wynika to z charakterystyki zestopniowania biegów, bardzo krótkie przez co silnik szybko dobija do 3 tyś obrotów a wtedy dźwięk w kabinie staje się słyszalny i jest nieprzyjemnie. W trasie podobnie, do tej pory myślałem, że Suzuki i Mitsubishi mają słabe wyciszenia ale Stonic moim zdaniem je przebija.
~arbuz
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Rewelacja! Super ciche auto, chyba nie przesadze jesli porównam je pod tym względem z nowym Focusem, a to juz jest nie lada komplement dla Kii ;) Co ciekawe, ten sam model z silnikiem 3-cylindrowym 1.0 doprowadzał mnie do szału swoim wyciem i o mało nie przesądził o wyborze auta w ogole :)
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Nie jest to samochód premium. Trzy cylindry też nie pomagają. Ale moim zdaniem jest lepiej niż u konkurencji z Japonii. Testowałem tez Opla z podobnym silnikiem i nie byłem zachwycony. Wyciszenie podobne do Fiesty.
~Tomasz Wojdak
Crossover 1.6 CRDi 110KM 81kW
Silnik diesla jest dosyc glosny. Jezdzilem tez benzynowym 1.0 i jest duzo cichszy. Wyciszenie karoserii jest przyzwoite. We wnetrzu absolutnie nic nie trzeszczy ani nie stuka. Zawieszenie jest twarde i troche stuka na dziurach.
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Oczywiście mogło być lepiej, ale to jest miejskie auto, więc jak jedziemy zgodnie z ograniczeniami prędkości na autostradach to jest Ok. Daleko do Francuzow, blisko do Niemców, lepiej od Amerykanów
~PiotrJazz
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Do 120km/h super. Powyżej jeden wielki hałas. Ten samochód nie nadaje się na długie trasy. A ludzie narzekają na hałas w Hondzie HRV... i nią jeździłem, więc wiem że HRV w porównaniu do Stonica jest cicha.
~M
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Z jednej strony ten silniczek nie potrzebuje wyciszenia, ale żeby nie dać seryjnie wyciszenia maski? lekka przesada. Przy dużych prędkościach jest spory hałas.
~luki_szofer
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Przy jeździe na niskich obrotach jest ok, ale wtedy samochód się toczy nie jedzie, gdy chcemy jechać trzeba go wkręcić na wyższe obroty, a wtedy już jest nie przyjemnie w środku.

Usterki Kia Stonic

Kia Stonic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek/Gorzów
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Przy spokojnej jeździe do 100 km/h jest cicho, przy wzroście prędkości głośność narasta ale radio automatycznie też zwiększa głośność i jest cool :)