Lista ocen Kia Stonic (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Wojdak
Crossover 1.6 CRDi 110KM 81kW
Samochod zakupilem i uzytkuje w Wielkiej Brytanii a auta na ten rynek maja troche inne ceny w stosunku do Polskich i inaczej skonfigurowane wyposazenie. Moje auto posiada pelne mozliwe wyposazenie i silnik diesla wiec jest to najdrozsza opcja. Taka wersja kosztuje tu 21.500 funtow. W stosunku do innych aut tej klasy to dobra cena zwlaszcza jezeli wezmiemy pod uwage wyposazenie. Diesel jest tu tylko 600 funtow drozszy do benzyny 1.0 turbo....
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Polecam, jeden z najlepszych współczynników w segmencie i 7 lat spokoju z gwarancją. Już nie będę mieć problemów z turbiną w odróżnieniu od TSI. Spalania przy ciężkiej nodze w mieście 8/100, poza miastem 6,5/100, trasa (120 km) 5,5/100. Na niektórych drogach pozamiejskich (90km/g) dało się zejść do 4l/100, ale to już trzeba się bawić w eco tryby i „sailingowanie”
~arbuz
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bez konkurencji. Widać postęp w jakości. Te auta juz nie roznia sie od aut europejskich. Na tyle nas Kia zaskoczyla ze wygrała w starciu z Capturem, Peugeotem 2008 i Oplem Crosslandem. Do VW nawet nie podchodziłęm, za tak wyposazonego T crossa trzeba by bylo da ponad 30 tys wiecej ;)
~Franek
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Gdyby byl w nim rozsadny silnik to obecna cena bylaby pewnie adekwatna. Silnik 1.2 zestrojony z krotka, 5-biegowa skrzynia czyni z tego samochodu tania dojazdowke i biorac to pod uwage - cena jest bardzo wysoka.
~Marek/Gorzów
Crossover 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Jakość wykonania jest wystarczająco dobra i wiadomo, że nie dorównuje samochodom z wyższej półki. Za cenę, którą zapłaciłem nie mam do jakości zastrzeżeń - to dobre, ładne i nowoczesne auto.
~luki_szofer
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Samochód tani w swoim segmencie z dobrym wyposażeniem i atrakcyjnym wyglądzie. Tylko ten silnik ale dam te 5/5 ponieważ nie jest to samochód ani sportowy ani limuzyna.
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Długo szukałem i nic lepszego w tej cenie nie znalazłem. A u niektórych konkurentów ktoś na głowę upadł ustalając ceny. Zresztą można zobaczyć w internecie.
~januszz4
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
To jest ocena jakości typu, czyli jakości projektowej. Ocena jakości wykonania będzie możliwa dopiero po przejechaniu przynajmniej kilkunastu tys. km.
~Jurek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Pod tym względem nie mam większych uwag, jedynie co że konkurencja oferuje trochę więcej za podobne pieniądze.

Usterki Kia Stonic

Kia Stonic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Leszek
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto kosztowało 65000. Uważam,że -jak na razie - można tu dać wysoką ocenę.Po przejechaniu ponad 5000 km jeździ mi się coraz lepiej.