Oceny Kia Stonic Crossover Facelifting

Oceny Kia Stonic Crossover Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Stonic Crossover Facelifting

~Franek
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Fajny i prosty samochodzik do miasta. Plusy: ladny wyglad, przestronne wnetrze, podwyzszone zawieszenie, nieskomplikowana konstrukcja. Wady: slaby silnik, skrzynia 5, ktora przy 110 km/h na 5 biegu daje silnikowi juz 4000 obrotow, przez co spalanie i halas bardzo wzrastaja. Naped to w zasadzi glowna wada i powoduje ona, ze samochod za takie (jednak niemale) pieniadze sprawia wrazenie jazdy tanim samochodem z poprzedniej epoki. Moze 1.0 turbo...
~Luki
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Rewelacyjny samochód do miasta. Wersja Business Line. Bardzo dobre wyposażenie. Jakość w porównaniu do np. Toyoty bardzo dobra. Jeszcze nie poziom grupy VW ale już blisko. Yaris w wersji Cross pozostaje daleko, daleko w tyle pod każdym względem.
~Grzegorz M.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
Polecam nie słuchać w innych komentarzach rozpaczy nad słabymi silnikami i skrzyniami. Polecam kupić wersje 100 lub 120km, najlepiej w mechanice. To jest miejskie autko trochę udające SUV, i z tym zadaniem idealnie się spisuje. Zobaczymy jak będzie w przyszłości, ale użytkuje samochód dość intensywnie i nie mam żadnych awarii i w ogóle żadnych problemów, siadam, minuta na rozgrzanie (jednak turbo i bezpośredni wtrysk paliwa) i jade...
~Piotr W.
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie po pierwszym 1 tys km. Szybki, dynamiczny samochód, dobrze się prowadzi. Skrzynia biegów (6) pracuje wzorcowo. Wyposazenie w wersji L atrakcyjne. Usterek żadnych nie zauważyłem.
2,1
~Jerzy
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Trafiłem chyba na jakiś felerny egz. bo cały czas mam problem ze skrzynią biegów. Strasznie szarpie, czuć każdą zmianę biegu oraz redukcję. Nie zliczę ile razy byłem w serwisie, auto na gwaracji a oni nie chcą wymienić skrzyni, cały czas coś grzebią i to nic nie daje.
~M
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Samochodzik zakupiony dla żony, a finalnie ja nim jeżdżę.
~Piotr.
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Volvo to nie jest. Ale prowadzi się fajnie. Opinie wystawił kierowca sześciu innych samochodów /nowych/ i przejechaniu około 1,5 mln kilometrów.
~Piotr.
~Tadek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI MHEV 120KM 88kW
autko zwrotne ,przyjemna jazda,wygodne jak na 110 kg wagi i 180 cm wzrostu
2,2
~Michał
Crossover Facelifting 1.2 DPI 84KM 62kW
Głośny -szczególnie na autostradzie i bardzo słaby silnik, słabiutko wyciszona buda, relatywnie duże spalanie. Nie polecam i sam bym drugi raz nie kupił.
Kia Stonic Crossover Facelifting