Lista ocen Kia Sportage V SUV (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Właściciel 007
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Dla wzrostu 185 jest naprawdę bardzo dobrze. Osoby o podobnym wzroście powinny być zaspokojone taką przestrzenią do podróży raz na jakiś czas oraz użytkowania auta na codzień, np do pracy. Osoby siedzące z tyłu również nie powinny narzekać, regulacja oparcia tylnych siedzeń może wzbudzać więcej przestrzeni. Dla dzieci i instalacji fotelików jest miejsce, izofix również jest. Regulacja zagłówka jest możliwa.
~Bacjor
SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Jak dla mnie 180cm i 80kg idealne, podobnie reszta rodziny ocenia przestrzeń. Wielkim minusem jest dziwnie poprowadzony tunel środkowy. Jadąc w długa trasę prawa noga opiera się o niego delikatnie niżej niż kolano, a z boku kolana jest taka kość, po trasie mam tam zawsze siniaka. Poduszka na taśmę 3m już zamontowana. Uratowała mi życie.
~Matty
SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca w kabinie - większość pasażerów jest pod wrażeniem obszerności wnętrza. Natomiast bagażnik mógłby być nieco większy tak jak wersji amerykańskiej. Podane w specyfikacji litry kufra nie odpowiadają rzeczywistości - chyba ze mierzone z wyjętą podłogą i kołem zapasowym.
~marcus55
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Bardzo dużo przestrzeni, aczkolwiek lepiej nie odsuwać zbyt daleko przednich siedzeń, bo można ograniczyć za bardzo pasażerów. Bagażnik OK., choć mógłby być ciut większy.
~gogol
SUV 1.6 T-GDI MHEV 180KM 132kW
Cytujac jednego z youtuber'ow motoryzacyjnych: "Miejsca jest w pyte!". Naprawde. Osoba z przodu 180 cm, Osoba z tylu 180 cm. Wszyscy jada wygodnie i komfortowo. Duzy zapas miejsca.
~DarekK
SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Przestrzeni jest ogrom, szczególnie na tylnej kanapie mozna leżeć (mało które auto ma w standardzie pochylane oparcie tylnej kanapy i to sie ceni)
~ozz
SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Dla Kierowcy i pasażera jak jada sami - ok tył - dla małych gówniaków ok ale większe już muszą mieć obcięte nogi.
~GrzePa
SUV 1.6 T-GDI MHEV 180KM 132kW
Mejsca nikomu nie brakuje. Na wakacje jedziemy w cztery osoby i z wszystkimi bagażami mieścimy się w bagażniku.
~Proxo
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, duży plus za regulację pochylenia tylnego siedziska kanapy.

Usterki Kia Sportage V

Kia Sportage V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Igor
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Zdecydowanie wygodny. Mam prawie dwa metry wzrostu i nie mam problemów z przestrzenią dla kierowcy
Kia Sportage V SUV