Lista ocen Kia Proceed (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
W roczniku 2020 w standardzie ogrzewanie przednich foteli, ogrzewanie przedniej szyby i ogrzewana kierownica (świetne udogodnienie, której jest nieocenione w zimniejszej części roku). Klimatyzacja ma nawiew z tyłu, dobrze dociera tam klima/ogrzewanie. Bardzo sprawnie działa klima/ogrzewanie, są dwie strefy regulacji, intuicyjne pokrętła i da się ustawić tak, żeby nie dmuchało w dłonie.
~Adam Proceed GT
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Brak jakichkolwiek problemów, kabina nagrzewa się naprawdę szybko, parowanie szyb praktycznie nie występuje , nawiewy mocne i stosunkowo ciche, podgrzewanie przedniej szyby w zimie powoduje to, że możemy w zimie zapomnieć o skrobaniu szyb z lodu. Podgrzewana kierownica i wszystkie fotele są wisienką na torcie. W zimie na prawdę nic więcej nie jest nam potrzebne do szczęścia
~Tomasz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Duży plus za podgrzewanie szyby czołowej - naprawdę przydatna sprawa w połączeniu z podgrzewaniem foteli przednich. no i...kierownicy!!! Całość działa bardzo wydajnie i szybko. Szkoda, że zabrakło do kompletu - podgrzewania kanapy tylnej. Fajnie, że jest nawiew klimy też dla pasażerów z tyłu z podłokietnika kierowcy.
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Od 2020 pakiet zimowy jest w standardzie, czyli mamy ogrzewaną kierownice i fotele przednie(3 stopnie). Nie muszę chyba mówić, jak bardzo przyjemnie jest to mieć. Oprócz tego, wiadomo, klima auto 2 strefowa(daje radę, ma nawet nawiew z tyłu). Jest bardzo komfortowo, jeżeli chodzi o temperaturę.
~Cinek
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Chłodzi i grzeje jak na życzenie. Mam wrażenie że ogrzewanie kabiny jest priorytetem przed rozgrzaniem silnika. Jak dla mnie super, dla silnika gorzej. Trzeba wtedy oszczędzać gaz do całkowitego rozgrzania silnika.
~Mix
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
brak uwag, no może jak jest wilgotno i się zagapię z włączeniem klimy to tylne i boczne tylne szyby dość długo odparowują. Wcześniej miałem nawiew na słupkach z tyłu i problem nie występował.
~Neo
Shooting Brake 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Z ogrzewania nie korzystałem jeszcze ale klima działa wyśmienicie - dwustrefowa z nadmuchem na tył momentalnie schładza wnętrze i nie zmniejsza efektywności nawet podczas stania w korkach
~Al3x_
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Fotele grzeją na 3 biegu aż za mocno. Kierownica nagrzewa się w dosłownie chwilę. Zamarznięta szyba przy -5 odpuszcza po 2 minutach. Sama klimatyzacja również bez zarzutów.
~Rafał
Shooting Brake 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Klima działa mega sprawnie, ogrzewanie ciężko powiedzieć zima przed nami ale mam nadzieje że pakiet zima da radę= podgrzewane fotele, kierownica oraz elektrycznie podgrzewana szyba
Dziennik kosztów dla Kia Proceed
~Johny
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Dobrze chłodzi latem zasięgu przód jak i tył, a pakiet zimowy powoduje, że zima skrobaczka tu tylko nie miłe wspomnienie i możemy cieszyć się szybko różnorodna szyba i ciepłym fotelem.