Lista ocen Kia Pride (59) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert2212@wp.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Silnika prawie nie słychać nawet przy większych prędkościach. Słychać szum opon, wiatr w uszczelkach drzwi i po karoserii. Robi się dość głośno przy prędkości pow. 100km/h. Podłoda i nadkola mogłyby być lepiej wyciszone. Ale przy spokojnej jeździe da się rozmawiać i słuchać radia. Seryjne 2 głośniki przyzwoite. Za tą cenę nie wymagajmy wyciszenia jak w limuzynie.
~markus3d@interia.pl
Kombi 1.3 i 64KM 47kW
Tragedia :) Wyciszenia brak. Dzięki bogu, że autem tym da się jeździć sprawnie na niskich obrotach nawet z większymi prędkościami bo inaczej jazda w trasie byłaby koszmarem. A tak jest to tylko tragedia z akompaniamentem stuków, zgrzytów, szumu opon, powietrza i przy donośnym ryku silnika :)
~jakofalao
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
jeden z najsłabych elementów tego samochodu... od 80km/h dudni że nie da się swobodnie rozmawiać. boję się pomyśleć co by było powyzej 100km/h (ja nie miałem okazji jechac szybciej)
~Grzeniu
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Czasem głośno, plastiki, zawieszenie i sam silnik słychać ale to nie mercedes. Ma być słychać! Silnik pięknie pracuję, mały rodowy japończyk wkręcający się w obroty.
~jozwa@hoga.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Przy jezdzie po miescie nic nie przeszkadza. Gorzej jest na trasie - przy predkosci okolo 120 km/h slychac wyrazne swiszczenie przy szybach. Po wymianie uszczelek nadal to samo...
~thony@hoga.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
głośny silnik, głośne odgłosy toczenia - pomaga zmiana opon, z tyłu polecam zamontowanie plastikowych nadkoli - likwdiuje to nieprzyjemny hałas, zwłaszcza przy mokrej nawierzchni
~jezow-jg
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Słychać silnik, oraz szmer powietrza. Powyżej 100 mamy wrażenie że długie drzwi (3-drzwiowy) są odrywane, ale to tylko nieprzyjemnie dźwięki, nic nie wieje.
~conney
Kombi 1.3 i 64KM 47kW
Wyciszenie słabe, u mnie lepiej - podłoga wyciszona matami bitumicznym, drzwi dopiero jedne - muszę znaleźć więcej czasu na tą robotę...
~asia_rafal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
na jałowym biegu i przy niskich obrotach praca jest cicha, przy wyższych prędkościach obrotowych silnika zaczyna być głośno

Usterki Kia Pride

Kia Pride – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Knight
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Silnika co prawda nie słychać prawie w ogóle, natomiast huczenie opon jest bardzo głośne.