Lista ocen Kia Pride (54) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~acezar@bph.onet.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
To może dokładnie podam co padło przez cały okres użytkowania: jedna z klamek zewnętrznych rozprysła się dosłownie na mrozie; zapalniczka przestała działać po pierwszym użyciu; złamały się oba sterowniki szyb w drzwiach kierowcy; z powodu głośnej pracy wymieniono podnośnik prawej szyby; spalił się wyłącznik ogrzewania tylnej szyby; rozkręciły się i odpadły śruby mocowania jednej połówki tylnego oparcia - z tego powodu nadłamała się półka pod...
~Bartosz.kopania@wp.pl
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
wszechobecne skrzypienie, odgłos przesuwanego foleta pasażera (wersja 3-drzwiowa) przypomina start B-747, tapiecerka jest tandetna - choć to ponoć wersja "luksusowa" przypomina wyściółkę murzyńskiej chaty, ponoć świetne głośniki przestały działać (dwa) - może ich tam od nowości nie bylo?
~jezow-jg
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
Moje auto z tego rocznika i z takim przebiegiem ma następujące usterki. Źle działające zwijanie pasów z przodu, nie wysuwa się antena, lampka na pokrętłach ogrzewania się przepaliła, klamka drzwi kierowcy źle chodzi. Po za tymi wszystko w aucie pracuje jak w nowym.
~markus3d@interia.pl
Kombi 1.3 i 64KM 47kW
Na razie dobrze. Mam to auto co prawda dopiero pół roku, a to używane auto ma już na przebiegu 120K km a ja wcale go nie oszczędzam, jeżdżę dużo, szybko i często. Na razie główna inwestycja to paliwo :) Wszystko działa i auto nie zawiodło mnie ani razu czy to zimą czy latem.
~rafik26de
Kombi 1.3 i 64KM 47kW
auto jak byla wilgoc w powietrzu nie odpalalo trzeba bylo go wepchnac do garazu ba na drugi dzien nim pojechac auto mialo szyby elektryczne nawet antena wysuwala sie elektrycznie ale o wspomaganiu zapomnieli kreciko sie kierownica jak w traktorze
~conney
Kombi 1.3 i 64KM 47kW
Brak bieżących usterek póki co, ale autko jest drugim w rodzinie i póki co przejechało jedynie 10000 km w ciągu roku. Wiele dupereli było do zrobienia, ale wynikało to z zaniedbania poprzedniego właściciela.
~Darek-zx
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
narazie nic poważnego a wycieraczka tylna uszkodzony szczotkotrzymacz,zrobiony z kawałka bakielitu naprawdę badziewie nie mogłem tego dorobić.Pewnie nawet tego nie kupi. tylko cały silniczek
~Radziu radstein13@o2.pl
Hatchback 1.3 i 73KM 54kW
jest kilka rzeczy typowych dla tego auta - klakson, fotel pasażera w wersji 3D się buja, czasem styki jakieś nie stykają, łożyska tylnich kół buczą, siłownik tylnej klapy pada...
~BArtek
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
kable wys. napięcia wymieniałem dwa razy, zepsute: linka od bagażnika i wlewu paliwa, na mrozie odpadła klamka od drzwi, przegub koła prawego, łożyska przód i tył, amortyzatory.

Usterki Kia Pride

Kia Pride – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tegas
Hatchback 1.3 i 64KM 47kW
LUSTERKO PUKALO NA GWARANCJI TLUMIK SIE URWAL KLOCKI I OLEJE TO NORMALKA ORAZ AKUMULATOR WYMIENIONY CZY TO SĄ USTERKI? MERCEDES SIĘ CHOWA A MOŻE TO TYLKO MÓJ JEST TAKI