Lista ocen Kia Ceed II (27)

~Qmill
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Kia Cee'd JD Kombi 2012 rok 1.6 CRDI 128km DPF 335k potwierdzonego przebiegu, pełna historia Wersja M z pakietem Komfort Wóz bajecznie tani w utrzymaniu Wóz jeżdżący w 1 z trybów o wiele lepiej, niż obiecuje logo nad grillem Niskie spalanie przy świetnej elastyczności Świetnie wykonane wnętrze z dużą ilością miękkich powierzchni Wóz bezobsługowy z silnikiem trwalszym od 1.9TDI Szybszym od TDI Cichszym i bardziej kulturalnym Równie...
2,9
~Karol Częstochowa
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Auto nadaje się dla rodziny dwa plus jeden plus pies. Bagażnik w stanie pomieścić dwie duże walizki i dwie torby średnich rozmiarów. Posiada mocowania na bagażnik dachowy w tym momencie staje się dużo praktyczniejszy ale też o wiele głośniejszy. Miejsca z tyłu na nogi nie brakuje nad głową też nie ma tragedii jeżeli nie przekraczamy 190cm. fotele na tylnej kanapie o wiele wygodniejsze niż fotele kierowcy i pasażera. Jak już wspomniałem z...
~TomekG
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Autko przyjemne w prowadzeniu, tanie w eksploatacji, wygodne i wbrew pozorom całkiem spore wewnątrz. Jak dla mnie, przy okazji jest bardzo ładne, a jedyny mankament jaki zauważyłem to delikatny lakier, ale na to też można coś zaradzić :)
~właściciel Kianki
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Miękki lakier - byle oparcie się o auto powoduje mikro ryski (wszystkie nowe wozy tak mają), plastiki minimalnie skrzypią na wybojach (głównie fotel kierowcy - może za ciężki jestem), z tyłu trochę mało miejsca na 3 osoby (za wąsko), ale i tak lepiej niż w niektórych innych kompaktach.
~filippo5050
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Bardzo fajne autko (wersja business line), chyba najbardziej optymalna wersja wyposażenia jeśli chodzi o stosunek wyposażenie/cena. "Mechanika" (silnik, skrzynia i układ jezdny) na poziomie średnim, jednak całość nadrabia komfort jazdy i ergonomia oraz wykończenie. Drugi raz kupiłbym ten samochód, ale z automatyczną skrzynią biegów (dla pełni komfortu) oraz gdyby w palecie był silnik przynajmniej 140 - 150km dostępny dla kombi.
~Paweł Łódź
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Za te pieniądze najlepiej wyposażony kombiak skoda 9-12 tyś. więcej vw 12-15 tyś. więcej Stosunek cena do wyposażenia i jakości to największa zaleta tego samochodu.
2,7
~Adam Płachta
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Auto fajne pod kątem wyglądu, dość pojemne przy kompaktowych wymiarach. Minusy to przeciętna jakości wykonania i awaryjność o czym nie piszą w żadnych testach. Mój bilans przy 19400km to samoistnie pęknięta przednia szyba (wymiana w ramach gwarancji) i zapchany filtr paliwa w zbiorniku (czyszczenie w ASO 192zł)
~pw
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Praktyczne, bezproblemowe, nie jest nudnym niemcem :)
~Ar
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Za tą cenę to naprawdę bardzo dobry wybór dla osób, które szukają solidnego auta, ale nie wymagają od niego cudów. Z tym silnikiem lepiej użytkować je głównie na trasie inaczej po pewnym przebiegu filtr DPF da o sobie znać (u nas było to około 180 tysięcy, ale jazda przeważnie w trasach).

Usterki Kia Ceed II

Kia Ceed II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pawlik
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
elastyczny, względnie oszczędny, bezproblemowy. Mały minus za brak pompy wstępnej w baku - trzeba dbać o sitko w odstojniku czego nie ma w zakresie wymagań serwisowych. Niestety nasze paliwa bywają różne. (Silnik)