Lista ocen Kia Ceed I (339) - Widoczność

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miecz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nie narzekam. No, może narzekałbym na widoczność do tyłu ale z własnej woli zamontowali mi tam ciężarową kratkę więc wszelkie problemy z widocznością zrzucam właśnie na nią :)
~Kris
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
do przodu idealnie w lusterkach bocznych jeszcze lepiej natomiast widoczność w lusterku środkowym jest troszkę ograniczona niewielką szybą tylną ale to chyba normalne w tym segmencie
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Widoczność przeciętna, a czujniki cofania które dostałem gratis są to pupy. Jest tylko sygnał dźwiękowy, którego w dodatku nie da się wyłączyć-budzi mi dziecko!!!!!
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jak to w kombi nie wszędzie widać dobrze szczególnie do tyłu, ale mam czuniki cofania więc nie ma stresu. Olbrzymie lusterka boczne. Do przodu nie mam zastrzeżeń.
~Markus
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Wielka przednia szyba oraz potężne lusterka. Do tyłu trochę gorzej - ale to standard w tego typu autach. I tak tylna szyba nie jest tak mała jak np. w toyocie auris.
~Lucius
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Nieźle chociaż tył cierpi na to samo co Focus i parę innych kompaktów. Dużo pomagają WSPANIAŁE lusterka a dokładając czujniki wsteczne nie mamy już żadnych problemów.
~slonik
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
duuże lusterka rekompensują niewielką tylną szybę; założenie podstawowych dźwiękowych czujników parkowania ułatwia życie i nie jest drogie; widok na boki i przód w porządku
~Damian
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Jak to w kompaktach do tyłu i na boki kiepsko a to z racji grubych słupków bocznych . Na uznanie zasługują wspaniałe duże lusterka w których widac wszystko co należy i jeszcze więcej
~Grzegorz P
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Jest ok. Duża szyba przednia. Z tyłu mogłaby być większa. Troszkę przeszkadzają tylnie słupki ale są w nich małe szybki co ułatwia sprawę. Duży plus to spore, boczne lusterka.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin_Krk
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Widoczność bez zarzutu. Trochę dziwny patent z tym grubym słupkiem w części kombi (SW) nieco ogranicza widocznośćdo tyłu. Duże lusterka boczne to plus