Lista ocen Kia Ceed I (295) - Ergonomia

Na liście zabraknie 321 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vomer
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu. Jedyną wadą są bardzo duże (przez to niepraktyczne) drzwi w wersji trzydrzwiowej. Jeśli komuś to przeszkadza to może przecież wziąć wersję pięciodrzwiową?
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń do ergonomii. Fotele są bardzo wygodne, przyciski, pokrętła itp. są rozmieszczone intuicyjnie i ich obsługa nie nastręcza żadnych trudności.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wygodna pozycja kierowcy i pasażerów. Po przejechaniu kilkuset kilometrów nie czuć zmęczenia (tak jak to miało miejsce w fabii). Przyciski i przełączniki rozmieszczone prawidłowo.
~norek
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Siedzenia dość twarde ale mnie pasują i długa jazda nie męczy. Boczne trzymanie dość dobre. Sterowanie audio w kierownicy to dobra rzecz a kiedyś myślałem, że to zbędny gadżet.
~Litux
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Wszystko pod ręką. Niektórzy narzekają, że obsługa komputera nie jest przy kierownicy, a ja uważam, że tak jest lepiej. Zbyt wiele przycisków w jednym miejscu utrudnia obsługę.
~gorofil
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Właściwie nie ma się do czego przyczepić.Wszystko w zasięgu ręki i na swoim miejscy. Fajny podłokietnik ze schowkami oraz światełka pod sufitem i wszelkie dodatkowe wyposażenie.
~ts
Hatchback 1.4 109KM 80kW
fantastycznie wygodne siedzienia i ustawienie kierownicy + przyrzadow, sterowanie audio w kierownicy itp. Plecy nie bola nawet po 1000 km (regulowane wsparcie kregoslupa)
~Kia New Fun
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Pełna regulacja fotela i kierownicy pozwala na dobranie optymalnej pozycji za kołkiem. Dużo praktycznych schowków. Czytelne zegary. Sterowanie radiem w kierownicy w standardzie !
~zawadr@o2.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu, dobre dojście do sterowania klimą, multimedialna kierownica(chodź zabrakło przy kierownicy sterowaniem komputera pokładowego jest on na konsoli centralnej)
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~majkus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
każdemu będzie wygodnie, dużo możliwości regulacji (fotel i kierownica), wygodne fotele, wszystko na swoim miejscu, sterowanie radiem w kierownicy, czytelne wyświetlacze itd, itp.