Lista ocen Kia Ceed I Hatchback 1.6 122KM 90kW 2006-2009 (44) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin P
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Historia Napraw gwarancyjnych fotela w samochodzie KIA CEED zakupionym 22.03.2007 w Warszawie Wizyty 1. Dwa tygodnie po kupieniu samochodu udałem się do autoryzowanego serwisu w celu usunięcia usterki skrzypiącego fotela kierowcy. – fotel i elementy zostały przesmarowane – efekt kilka godzin bez odgłosów 2. Tydzień po pierwszej wizycie odbyła się kolejna – fotel i elementy zostały przesmarowane –...
~jumko
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Patrz wyżej. Problem tylko czy to wina konstrukcji czy serwisu i KMP, które się niezbyt poczuwają się do odpowiedzialności za swój produkt w ramach gwarancji. Nie jasne kryteria uznawania i nieuznawania gwarancji. Korespondencja z KMP daje dużo do myślenia na temat polityki firmy wobec swoich klientów, którzy mieli pecha nabyć samochód z poważnym defektem fabrycznym.
~bb
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Jeżdżę moją kijanką od roku, jak dotąd jest niezawodna. Jedynie odrobinę denerwuje mnie dźwignia hamulca ręcznego. Mogłaby byc bardziej sprężysta przy zaciąganiu. Czuję luz.
~O. Wicka
Hatchback 1.6 122KM 90kW
nowy i nic się takiego nie dzieje, może mam szczęscie nawet stary polonez mnie nie zawiódł, ale to kwestia profilatyki
~bruce dickinson
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Zrobiłem prawie 100.000 kilometrów (dokładnie 99.300) i nic złego się nie wydarzyło.
~Sebastian
Hatchback 1.6 122KM 90kW
wymieniłem 3 łączniki stabilizatorów, udaję się do serwisu w sprawie ciężko działającej skrzyni biegów
~Krzys
Hatchback 1.6 122KM 90kW
-luzy w kierownicy -łożysko oporowe -po 60k silnik pracuje jak diesel ciekawe kiedy ulegnie awarii
Hatchback 1.6 122KM 90kW
NIC, na pierwszym przeglądzie dane ze ścieżki wypadły rewelacyjnie ( amorki, hamulce )
~Kia New Fun
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Na razie spokój - ale samochód dopiero na dotarciu - mam nadzieję że dalej będzie ok :-)
~lestar@wp.pl
Hatchback 1.6 122KM 90kW
wymiana amortyzatora (po wymianie stuki innego wymiaru prawdopodobnie coś zle zrobione)
Kia Ceed I Hatchback