Lista ocen Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting (58) - Widoczność

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DeDe
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Brak uwag. Myślę że jest nieźle, tj nie gorzej a może nawet lepiej niż u konkurencji (m.in. w Toyota Auris czy Ford Fokus). Duże słupki boczne to już standard ze względów bezpieczeństwa i chyba dobrze. Widziałem Ceeda po dachowaniu - miał tylko stłuczoną szybę i lekko przygięty dach. Duże lusterka to jest to, czujniki parkowania też pomagają.
~Mr. Frog
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Zanim kupiłem czytałem dużo opinii, wiele osób narzekało na widoczność do tyłu, że trzeba koniecznie z czujnikami cofania... Bzdura! Widać wszystko i wszędzie, dobre lusterka wsteczne, autko zwrotne więc na parkingach zatłoczonych żadnych problemów i żadnych rys:) (odpukać!)
~Domestos
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Widać wszystko. To auto jest jakby stworzone dla mnie. Szyby duże, siedzenie nisko (w Avensisie np. miałem głowę prawie wbitą w sufit i przed oczyma miałem jedynie górną krawędź szyby), lusterka jak zwierciadła. Idealnie. Ceed jest tutaj bardzo dobry.
~bantak
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Bardzo dobra z przodu i na boki lecz do tyłu tylko dobra z uwagi na grube słupki C i w sumie małą tylną szybę. Ma za to świetne duże lusterka i w połączeniu z czujnikiem cofania nadrabia wszelkie braki, do tego stopnia, że cofając w zasadzie się nie odwracam.
~Daniel Krzysztof L.
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
To największy mankament ceeda. Jeśli nie można mieć zarzutów do widoczności do przodu i na boki to widoczność do tyłu masakra. Duże lusterka to jednak cudowne rozwiazanie. No i bez czujnika do parkowania ciężko.
~R-adzi-O
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Jest w porządku. 4* bo nie ma rewolucji ale nic nie przeszkadza. Słupki odpowiednio osadzone i nie przesłaniają nic istotnego. Widoczność w lusterku wstecznym ok, w lusterkach bocznych lepiej niż ok.
~zbigniewpolska
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Pierwsze kroki to odczucie szerszego auta od środka patrząc. Po kilku razowym parkowaniu, jakbym seicento parkował. Poza tym czujniki parkowania dla mojej żony ;)
~Miecz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nie narzekam. No, może narzekałbym na widoczność do tyłu ale z własnej woli zamontowali mi tam ciężarową kratkę więc wszelkie problemy z widocznością zrzucam właśnie na nią :)
~Kris
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
do przodu idealnie w lusterkach bocznych jeszcze lepiej natomiast widoczność w lusterku środkowym jest troszkę ograniczona niewielką szybą tylną ale to chyba normalne w tym segmencie

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lucius
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Nieźle chociaż tył cierpi na to samo co Focus i parę innych kompaktów. Dużo pomagają WSPANIAŁE lusterka a dokładając czujniki wsteczne nie mamy już żadnych problemów.
Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting