Lista ocen Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DeDe
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
No tu jest tragedia: wszystko skrzypi: tapicerka, fotele - brak słów. Najpierw po ok 1k km zaczęło pobrzękiwać coś pod tapicerką od strony pasażera, później też od strony kierowcy. Teraz po 6k km słyszę skrzypienia z tyłu (nie zlokalizowałem jeszcze źródła) a dziś już coś poskrzypuje w fotelu kierowcy. Jakość plastików może jest OK, ale montaż do bani. Czytałem gdzieś ze winą mogą być plastikowe zaczepy, na których trzyma się tapicerka. Czyli...
~bigman
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Uszczelka drzwi od strony kierowcy już jest poszarpana od wsiadania w ciasnym garażu, nowa 135 zł (nie wiem czy wymienią to mi w ramach gwarancji) , jeżdżę Ceedem ponad 6 miesięcy i już (!!!) w drugim zaczęły się skrzypienia plastików wpadanie elementów nadwozia w rezonans np na kostce brukowej. Polecam producentom wykonywać testy na trasie Białystok - Ełk w miejscowości Prostki 3 km kostki, tam wyjdzie każda niedoróbka. Słowacka kontrola...
~Domestos
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Bardzo dobrze. Radio jest tu pewnym problemem (zawiesza się) i komputer, który raz na rok lubi się zawiesić lub pokazywać jakieś głupoty. Wymiana radia na gwarancji poprawiła ten problem. Komputer można zresetować klemą akumulatora (raz na rok to też nie tragedia). Czasami też wyłącza się cała deska rozdzielcza. Coś terkocze pod spodem jakby przekaźnik. Po chwili wszystko wraca do normy. Serwis nie wie o co chodzi.
~inmat
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Na zakrętach słychać, jak coś brzęczy w okolicy prawych przednich drzwi... Brzmi to tak, jakby się gdzieś jakaś śrubka turlała, aczkolwiek w drzwiach nic nie słychać jak się nimi macha... Podejrzewam, że coś jest nie tak jeśli chodzi o montaż alarmu i to dlatego. Może to nie jest usterka, ale mnie wkurzają jakiekolwiek dodatkowe dźwięki, których nie powinno być.
~andy
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Tragicznie, wprost niechlujnie zmontowany kokpit kierowcy i pasażera. Tam po prostu brzęczy, stuka i trzeszczy wszystko co zostalo w jego wnętrzu ukryte. Ten element wnętrza psuje całe i całkiem dobre wrażenie o aucie jako o całości. Poza tym odkleja się folia na ramkach drzwi. Co powoduje pewne obawy o trwałość innych elementów
~kierowca
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
opadający po wyregulowaniu wysokości fotel kierowcy, dzwonienie deski w zimie na nierównościach /w lecie jest to mniej dokuczliwe/ kiepska trwałość materiałów we wnętrzu auta(zbyt szybkie ścieranie i zużywanie się tapicerki deski, siedzeń, drzwi oraz skóry na kierownicy) Skóra na kierownicy i mieszek - kompromitacja
~bantak
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Uważam, że 5 zasłużona, choć stwierdziłem dwie wady - przy ustawieniu słabego podświetlenia zegarów na wybojach podświetlenie może zgasnąć; dźwignia lewego kierunkowskazu nie odbija przy małym wychyleniu kierownicy. W ASO zapowiedzieli, że zrobią to od ręki tylko jakoś czasu nie mogę znaleźć by do nich jechać.
~Prezydent
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Troche za mało przejechałem, ale puki co zero problemów. Z serwisu jestem wyjątkowo zadowolony. Założyli alarm i... działa bez problemów. W Fordzie i Toyocie załozyli i ... tylko tyle że go wożę.
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Raz zawiesiło się radio, zostało wymienione na nowe. Spaliły się dwie żarówki i wymienione zostały dwa łączniki stabilizatorów (lewy i prawy przód). Jak na 64.000 km to nie za dużo.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting
8,2
8,6
~Damian
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Na razie cięzko cokolwiek powiedzieć ale z racji tego że i w nowych samochodach nie tak rzadko zdażają sie defekty przyznaję pięć gwiazdek bo na dziś dzień jest wszystko wporządku
Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting