Lista ocen Jeep Renegade (77) - Widoczność

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Co ludzie nie piszą !! Że słupki zasłaniają , grube, trzeba się wychylać itd. Jak ktoś "wtłoczy się " w fotel , obniży do dołu i wystaje tylko czubek głowy i narzeka, że nic nie widzi to co się dziwić. Po prostu trzeba ustawić fotel. Naprawdę jest to możliwe, dziwne :). Tak jeżdżą ludzie. Sam widziałem. Wszystko to bzdury ! Wszystko dobrze widać. Na początku denerwowały mnie lusterka blisko usytuowane względem kierowcy. Idzie się...
~Strielok
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Z jednej strony super, bo ogromna szyba i wielkie lusterka. Pierwsze wrażenie - normalnie autobus. Chyba trudno w tej klasie znaleźć auto z lepszą widocznością. Ale to wrażenie szybko mija jak się okazuje, że przez bardzo szerokie słupki A bardzo łatwo wjechać komuś pod koła, bo skutecznie zasłaniają samochody nadjeżdżające z boków. A za lusterko wsteczne, które jest za małe, żeby odbić tylną szybę, to normalnie ktoś powinien dostać po pensji.
~Jarek
SUV 2.0 MultiJet 140KM 103kW
Generalnie bardzo OK z racji wysokości kabiny i prostych, pionowo ustawionych szyb. Ale trzeba się przyzwyczaić do pewnego mankamentu. Przednia szyba jest daleko przed nami i dach tak poprowadzony, że trzeba nauczyć się odpowiednio zatrzymywać na skrzyżowaniach żeby widzieć sygnalizatory. Inaczej głowa do przodu i zadzieramy wzrok.
~Jeep user
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Przednia maska jest widoczna z pozycji samochodu. Osoby niskiego wzrostu mogą czuc się z początku nie pewnie... ale tak naprawdę fajny klimat- żaden inny samochód nie ma takiej maski. Samochód ma duże lusterka w których wszystko dobrze widać. Minusem są duże boczne słupki ale da się żyć!!!!
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Tu jest bajka - wszędzie ładnie widać - tylko trzeba się przyzwyczaić do potężnych słupków A - musisz wyrobić sobie nawyk zerkania z dwóch stron słupka - inaczej w końcu kogoś przejedziesz ( już w poprzednich autach ta miałem więc jestem przyzwyczajony)
~arturp
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Ogromne powierzchnie szyb ale z drugiej strony ponadprzeciętne wielkości słuków sprawiaja , że w trasie widac świetnie ale na skrzyżowaniu juz trzeba sie mocno rozglądać i wychylać . Bez czujników cofania nie można zaparkować w mieście
~bob
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Pozycja kierowcy wysoka, co jest dla mnie dużym plusem, dobra widoczność na drogę, słupki A nieco szerokie ale tylko na początku wydają się przeszkadzać, z tyłu mając czujniki parkowania rozmiar słupków wg mnie nie ma już takiego znaczenia
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Odejmuję jedną gwiazdkę za słabą widoczność do tyłu na skos. Jest teraz taka dziwna moda wśród producentów, że w tym kierunku nic nie widać. I Jeep się tu nie różni. Do przodu i na boki jest ok. Duży plus za wielgaśne lusterka.
~Grzegorz
SUV 1.6 E-TorQ 110KM 81kW
Duże lusterka, wysoka kabina z dużymi szybami - jest OK,może lekko przednia maska wysoko i płasko pociągnięta ku górze powoduje wrażenie że nie do końca wiemy ile nam zostało cm do przeszkody ale to raczej kwestia przyzwyczajenia.
Dziennik kosztów dla Jeep Renegade
7,1
8,2
10,2
~Użytkownik Renegade
SUV 1.6 E-TorQ 110KM 81kW
Spodziewałem się, że z tym może być gorzej, ale tu miłe zaskoczenie. Małe szybki na tylnych słupkach sprawują się idealnie i pomimo dosyć małej tylnej szyby to wszystko elegancko widać. Ogromnie lusterka boczne są rewelacyjne.