Lista ocen Jeep Renegade (57) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Ogrzewanie aż za dobre. Duży plus, bo nagrzewa się bardzo szybko. Klima też jest ok. na tyle, na ile mogłem stwierdzić przy ok. 21*C. Dmuchawa jest głośna dopiero na 6 biegu. Update: klima mrozi na kość. Wnętrze mało się nagrzewa nawet w silnym słońcu dzięki "pionowej" szybie przedniej. Nawiewy są bardzo dobrze rozmieszczone, bo wysoko. Nie ma problemu znanego z większości aut, gdzie wieje nam na ramię, albo dłoń. Nie wiem o co chodzi z...
~Strielok
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Z przodu super, dwustrefowa klima radzi sobie dobrze, ale ogromnym minusem jest brak nawiewów z tyłu nawet w najwyższej wersji wyposażenia. To nie smart, do cholery. Wożę dziecko w foteliku i w gorące dni sporo czasu zajmowało uzyskanie odpowiedniej temperatury z tyłu.
~jeepnięty
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Grzeje po prostu strasznie. W mrozy jeździliśmy z ustawieniem na połowę ciepła. Silnik się szybko nagrzewa, rewelacja do jazd miejskich. Klima się włącza i ma dużą wydajność, ale prawdziwy test będzie latem (jeżdżę od września)
~Mikocz
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
w lato szybko się chłodzi kwestia minuty max 2, a w zimę jest ciepło do tego te ogrzewane siedzenia i kierownica, jadąc rano zimą po wstaniu z łóżka jest aż za miło.
~Marcin E
SUV Facelifting 2.0 MJD 170KM 125kW
Wentylatory cichą pracują (jeśli nie wierzycie posłuchajcie w najnowszym Audi Q5 :D tam macie wyznacznik jakości premium :D). Wnętrze się sprawnie nagrzewa i chłodzi.
~MICHAŁ
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Grzeje i chłodzi bardzo szybko. Podrzewanie przedniej jak i tylnej szyby robi wrażenie. W C-maxie robiło dobrą robotę ale tutaj działa to jeszcze szybciej.
~pawelek
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Nie ma problemów z chłodzeniem i grzaniem. Wszystko szybko i sprawnie. Aczkolwiek hałas wentylatorów jest dość duży, mogli je gdzieś głębiej umieścić.
~Top_an
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Super zarówno w zimie jak i lecie. Kliknij ma automatyczna włączona na stałe. Oczywiście wymaga odpowiedniej uwagi.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Klima super mimo że manualna (automatem w poprzedni aucie i tak ciągle kręciłam) ogrzewanie bez problemu w największe mrozy,
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Najlepsze ogrzewanie, jakie miałem w samochodzie. Klima skuteczna nawet przy 36*C. Nawiewy są ciche i dobrze zaprojektowane.