Oceny Jeep Compass II SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Jeep Compass II SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW 2017-2020

~Maciej CYU
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Samochód ma przebieg 19 tys km. Samochód bardzo sprawny w mieście. Duży prześwit więc przy wycieczkach wakacyjnych nie trzeba martwić się o polne drogi. Na plus zaskoczył mnie układ kierowniczy i zawieszenie. Spasowanie elementów poprawne. Fajne kolory ja uzytkuje Spitfire Orange. Wygląd samochodu może się podobać. Skrzynia biegów manualna działa poprawnie. W wersji Limited fajne systemy wspomagające z czujnikiem martwego pola i Cross...
1,8
~Januszyn
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Zaledwie po 7 miesiącach padł multiair po wymianie auto zaczęło palić ponad 16 litrów. Przy 32 tys km padła skrzynia biegów wyciek pod blokiem na parkingu widziałem od roku zgłaszałem na gwarancji lecz mimo 2 rozłąki z autem na 2 tygodnie nic to nie dało
1,5
~Maksymilian
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Drugi raz bym nie kupił tego samochodu, cieszę się że się go pozbyłem. Przyspożył mi dużo kłopotów oraz nerwów. Problematyczny silnik, niedopracowana skrzynia biegów, problemy z zaweszeniem to główne bolączki.
~Marek
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Duży samochód dla rodziny 2+2 idealny. Nie dla sportowców a dla normalnych spokojnych użytkowników. Pierwsze 20 tys km i 0 awarii. Dobre wyposażenie podstawowe. Wygląd JEEPa na plus. Dobre właściwości terenowe jak na compact SUVa.
1,5
~Norbert
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Pierwsza jazda druga rewelacja z biegiem czasu usterka goni ustrke a to zawieszenie przy 20 tys a to skrzynia przy 26 tys a to elektronika przy 30 tys, dodatkowe problemy z rozruchem systemu stop start przy długiej jeździe. Wysokie spalanie sprawiły że auto dostaje 1 gwiazdkę.
~JAn
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Brak składania i rozkładania lusterek z automatu!! Można ruszyć ze złożonymi..\\ to niech świadczy o możliwościach programowych inżynierów z fiata. Inne opcje ktrórych nie posiada jeep a posiada Ford więc uwaga.
~Giorgio
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Ogólnie samochód sprawuje się nieźle. Dość przyzwoity silnik (benzyna 140KM), Bez rabatów i wyprzedaży rocznika trochę za drogi jak na swoje wyposażenie, ale płaci się za markę i pewną ekstrawagancję (jak na razie mało popularny model).
~Halny
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Skrzynia troszkę toporna ale przestrzeń i dynamika silnika OK
~dariuszdarecki6
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Samochód najlepszy jaki do tej pory miałem, przede wszystkim bardzo oszczędny sinik.
~Marek
SUV 1.4 MultiAir 140KM 103kW
Auto rewelacyjnie, użytkuje już chwile i zaskoczyło mnie spalanie, zgodne z danymi producenta!
Jeep Compass II SUV