Oceny Jeep Cherokee III

Oceny Jeep Cherokee III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Jeep Cherokee III

~michalfr
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Po raz pierwszy odczuwam frajdę z jazdy samochodem. Ani Skoda Favorit, ani Citroen Xsara Picasso, ani Citroen C4 Grand Picasso takiej frajdy nie dawały. Auto jest piękne, w miarę ekonomiczne jak na 4x4, dobrze jeździ w terenie i kiepskich drogach mojego osiedla (mały czołg) i wygodnie prowadzi. Prawie 2 tony na kółkach robią swoje. W odróżnieniu od osobówek przebranych za terenówki (SUVy typi Toyota Rav4, Honda CR-V, Skoda Yeti itp) to jest...
~rb.markiz@gmail.com
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Myśląc o kupnie nowego samochodu, zastanawiam się, czy nie kupić 2 ;) nowego cherokee i np bmw x5 ;) Przez ponad 290tys km nie zawiodłem się na tym samochodzie. Zjeździłem Europę wzdłuż i wszerz. Auto doskonałe.Choć przyznam, że na długie wycieczki, przy optymalnej prędkości ok 150km jest trochę męcząco.Szczególne na niemieckich autostradach - ale pod 180 też można cały czas jechać, biorąc pod uwagę, że spalanie dochodzi wtedy do 20l i hałas...
~Wootoja
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Samochód bezawaryjny. To mój drugi, poprzedni był u mnie 3 lata, ten też jest już 3 lata. Poprzednik miał 100 tys. więcej, ale też był bezawaryjny. Eksploatacyjne wymiany - końcówki drążków wymieniam co 1,5 roku i blacha trochę podupada - w poprzedniku progi, w tym doły drzwi kierowcy do roboty, lub wymiany. Reszta, to tylko szczery uśmiech i jazda. Wszystko ok.
3,3
~Henio
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Kupiłem bo sie podoba,ł psuł sie mało ,palił dużo najmniej 9,2 lato trasa tempomat najwecej zimą 13 l, snieg dojazd do pracy dosc duo gazu , drogie czesci termostat 300 zł, nie ma zamiennikow tanich reszte idzie przezyc progi rdzewieja jak maja purchle przy tylnich kolach jak sa to do polowy w srodku jest zezarty,fajne zbite auto nierozklekotane , w terenie ociezale troche, swiatla ok , ogrzewanie super,
~holbi
Terenowy 3.7 i V6 211KM 155kW
Bardzo fajny samochód w użytkowaniu. Idealny do miasta, automatyczna skrzynia sprzyja jeździe po mieście. Na trasę nie nadaje się raczej, max "zdroworozsądkowa"prędkość to 120 km/h. Jest to mój pierwszy samochód od 1998 roku (od kiedy mam prawojazdy) z którym żal mi się rozstać. Wcześniej miałem samochody 1rok, max 1,5 roku, a ten mam 4 lata i żal mi sie go pozbywać ;)
4,1
~mcold
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Wygodne dobrze prezentujące się auto z zacięciem terenowym. Coś dla ludzi którzy lubią się wyróżniać na drodze i mają środki na utrzymanie SUVa 4x4. Zadbany odwdzięcza się niezwodnością i daje radość z jazdy.
Dziennik kosztów dla Jeep Cherokee III
12,2
17,6
2,6
~Robert
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Ogólnie to samochód dla ludzi którzy potrzebują dojechać do domku wypoczynkowego w lesie... Do ciężkiego terenu to auto się nie nadaje ( za niski ) do codziennej eksploatacji - bardzo kiepsko wyciszony ( motor ) który odbiera cała przyjemność z jazdy.
~Bum.
Terenowy 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Jeżeli chodzi o całokształt samochodu, prezentuje się on dobrze. Bardzo dużo osób się za nim ogląda, bo większość osób kiedy widzi Jeep\'a myśli tylko o Grand Cherokee. Samochód ten należy do mojej mamy i uważa, że jest to baardzo kobiecy samochód.
~Maciek
Terenowy 2.8 CRDi 163KM 120kW
Ocena pomimo krytycznych uwag powyżej doskonała. Super fajny SUV z gabarytami umożliwiającymi sprawne poruszanie się po europejskich miastach. No i najważniejsze - prawdziwe terenowe auto - nawet mając normalne opony jest nim bardzo fajnie pobawić się w terenie. Prawdziwa terenówka w odróżnieniu od całej mnogości niby terenówek na rynku.
3,3
~Andrzej, ankrzysiak@gmail.com
Terenowy 2.8 CRD 150KM 110kW
Potrzebuję samochodu, który może zjechać z asfaltu i pojechać w teren kilka razy dziennie.Jeep naprawdę dobrze się do tego nadaje.Przyjemnie się prowadzi po drodze i ma zupełnie dobre własności terenowe.Nieosiągalne dla żadnego SUVa.