Lista ocen Infiniti Q50 II (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Kupiłem na wyprzedaży. W tej cenie można było kupić octavię lub inne passeratti a „Finik” bije oba te auta na głowę!! Wyposażenie takie jak ALC (auto samo sunie po autostradzie bez potrzeby ingerencji kierowcy!) DBW (brak klasycznego połączenia kół z kierownica) czy 16 głośników bose oraz wiele wiele innych rzeczy biją konkurencje na głowę!
~ziomek
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
Być może niemieckie samochody są odrobine lepsze w niektórych aspektach (np. multimedia, materiały, skrzynia biegów). Ale jeżeli sa lepsze to o 5% a cena Infiniti jest niższa o 30% od porównywalnego niemieckiego samochodu (ten sam rocznik, moc, przebieg). To dobra oferta.
~Wojtekw
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
Nie ma lepszego usportowionego sedana o takich osiągach, technice, wyglądzie i komforcie w tym przedziale cenowym. Mega okazja! Polecam bo są już dosłownie ostatnie sztuki - Infiniti wycofuje się z Europy. (uwaga: nie jestem dilerem!)
~japoniec
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Brak mu "europy" w charakterze stąd wielu funkcji z europejskich samochodów brak. Np. bagażnik można otworzyć od wewnątrz, od zewnątrz tylko kluczykiem, nie ma żadnego przycisku.
~Stanislaw
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Za samochód tej klasy lecz produkcji niemieckiej lub szweckiej trzeba zapłacić min 50 tys zł więcej.
~Stanislaw
~Pawel
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Kupiłem z finału wyprzedaży salonu, wiec super auto w cenie skody octavi w lepszym wyposażeniu
~Sim
Sedan Facelifting 3.5 V6 Hybrid 364KM 268kW
Nowy kosztował trochę ponad 200.000 uważam ze to bardzo dobra cena za ten samochód
~Mateusz
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
Chyba najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Polecam!