Oceny Hyundai Pony – wybierz generację

Najnowsze oceny Hyundai Pony

~Łukasz
Hyundai Pony III
Sedan 1.5 72KM 53kW
W tamtym roku byłem w Hiszpanii ponad 5000km, w tym roku po wymianie zaworu, na drugi dzień po naprawie zrobiłem ponad 4000km -odwiedziłem moim Pony Neapol Myślę że jak na autko z 1994 roku to wyniki całkiem zadowalające :)
~Marcin
Hatchback 1.5 72KM 53kW
samochód jest warty większej uwagi, jest niezawodny, bezawaryjny, jest w mojej rodzinie od nowości, nigdy nie było z nim żadnego choćby najmniejszego problemu jedynie jego wymaga to takie tego żeby pamiętać o wymianie płynów i pasków w terminie. ma 18 lat i jedynie gdzie rdza wyskoczyła to na lewym tylnim błotniku na odcinku ok 7 cm. Duzym plusem są tanie materiały exploatacyjne do niego. Gorąco polecam.
~Luka
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Właśnie wróciłem z Hiszpanii zrobiłem autem ponad 6tys. kilometrów, jedyna awaria to złapana guma.Na trasie palił mi niecałe 8 litrów gazu, mimo że był "my little pony" obładowany 4 osobami i full bagażem. Spisywał się idealnie!
3,5
~jacekmex@vp.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Żona nim jeździ do pracy, zimą pali na dotyk, poza tym że włożyłam w niego około 4 tysięcy, to teraz jestem zadowolony, skrzynia automat to pełny komfort kto nigdy nie jeździł niech nie zajmuje głosu.
~maniak3@poczta.onet.eu
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Auto ma dołozone pare koni 4xszyb.el.szyber.el.wsp.kier.i wile innego wyposażenia.Jeżdze nim agresywnie i ciągam przyczepki,auto nie daje się zajechać jest bardzo wytrzymałe.Następne auto moje to będzie też Hyundai .Pozdrawiam
~robertcar@onet.eu
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Ogólnie jestem z auta bardzo zadowolony o czym może świadczyć to że jeżdże nim 8 lat. Niestety nie ma w nim wielu "bajerów" ale do jazdy to nie jest potrzebne. Generalnie ważna jest dla mnie niezawodnośc auta, która biorąc pod uwagę wiek auta jest doskonała.

Usterki Hyundai Pony

Hyundai Pony – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Auto w swojej klasie bezkonkurencyjne, mały z zewnątrz, przestrzenny w środku. Do tego bezawaryjny. Auto godne polecenia.
3,2
~lukas89
Hyundai Pony III
Sedan 1.5 72KM 53kW
Pomimo że samochód ma już swoje lata i przeżył już swoje lata świetności jest to dobre auto w sam raz do dojeżdżania do pracy:)z instalacją LPG jeżdzi się prawie za darmo:)
4,1
~autorwłaściciel
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Dobry, tani samochód dla studentów mało pali a i z pojemnością nie najgorzej.
3,8
~picek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
dobry dla początkujących, ogólnie warto gdy nie dysponujesz dużą kasą...na stacji płacz
Hyundai Pony