Lista ocen Hyundai Matrix (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jan
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Niedziałająca klima i głupiejące czasem kontrolki na desce rozdzielczej, np zapalanie się kontrolki hamulca ręcznego (nie zaciągniętego) gdy gdy na postoju postoję dłużej z wyłączonym silnikiem a z przekręconym kluczykiem w stacyjce. Nie jest to na tyle uciążliwe, że na razie nie widzę potrzeby odwiedzania elektryka.
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Na razie nic, zupełnie nic. I mam nadzieję, że tak będzie przez parę latek, dopóki go nie spłacę. Generalnie ptaszki i nie tylko ćwierkają, że to niezawodna marka. Odpukać w niemalowane (puk puk) i jeździć dalej. Daję ocenę "doskonale" na przekór zabobonom. Niech się buja i niech się nie psuje.
~andbartek@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 103KM 76kW
Wyciek płynu hamulcowego ze zbiorniczka (dwa razy ASO, zobaczmy co będzie dalej). Brzęczy lewy błotnik i jakies śruby z tyłu samochodu (jestem umówiony do ASO na dokręcanie). Fotel pasażera wpada w wibrację. A to dopiero 3000km przebiegu!
~kamelk6
Minivan 1.5 CRDi 110KM 81kW
gumy stabilizatora, akumulator( 8 lat!) przy 125000, lewa linka hamulca ręcznego, przy 14000 nowe tarcze oraz łącznik stabilizatora, 160000 łożysko lewego tylnego koła (po wizycie w dziurze na naszych wspaniałych drogach)
~xwaldik@interia.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
pekla sprezyna od klami tylniej klapy-wymienilem sprezyne(zardzewiala),zakonczyla zycie pompka od spryskiwacza,w tylniej wycieraczce sprezyna do wymiany,uszczelka pod kolektorem wydechowym do wymiany,rozszczelniona klimatyzacja
~Jarek (Pomorze) part. II
Minivan 1.6 103KM 76kW
Na razie (2 lata eksploatacji) drobiazg. Centralny zamek nie zawsze zamyka wszytskie drzwi z pilota. Nie wiem jednak czyja to wina- moze bateria. Pojade na przeglad to mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni.
~Albin
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Zapiekająca się wycieraczka tylnej szyby, no i raz przycieranie tylnego koła na skutek "nie odbicia" ręcznego hamulca. W obydwu przypadkach pomogło po parę kropel WD50.
~andma
Minivan 1.6 103KM 76kW
drobne usterki - wysiadło czasowe sterowanie prędkościami wycieraczek, czasem centralny zamek w jednych z tylnych drzwi działa lub nie. Poza tym NIC.
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Nie było. Musiałem tylko naprawić półkę na napoje w siedzeniu, ale to pikuś. Bo przecież paski osprzętu i klocki to rzeczy eksploatacyjne
~Jacek agnieszkasambor@interia.pl
Minivan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Trudno mówić o niezawodności dopiero 27 tyś. km na razie nic i oby tak dalej. Najwyższą ocenę dam jak trochę pojeździ i nic się nie będzie dziać.