Lista ocen Hyundai i30 I (265) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 265 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luigi
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Zupełnie nie rozumiem polityki Hyundaia. Dziwny ten ich marketing sprzedaży, jakieś jazdy próbne że jak się przejedziesz to 2,5tyś. juz masz taniej auto itd. Stosują bardzo duże zniżki ja miałem prawie 10tyś. ale cena auta w katalogu wysoka - to jest takie ściemnianie wg. mnie wykorzystujące słabość Polaków do targowania się. Stąd chyba fenomen z 2010-11 roku ich tak dobrej sprzedaży... ja też chyba trochę się nabrałem. Myślę że auto mogłoby...
~koleś git
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ciężko znaleźć coś lepszego za tą cenę, z takim wyposażeniem i silnikiem. Za podobną kwotę można mieć np. Golfa z 80-konnym motorkiem i praktycznie zerowym wyposażeniem. A Hyundai oferuje za niewiele ponad 50 tysięcy kombi z zadowalającym silnikiem i wyposażeniem znacznie bogatszym niż oferuje konkurencja, przy czym jakościowo na pewno nie gorszym - a prawdopodobnie nawet lepszym, skoro w VW i Renault za bezawaryjność Golfa/Megane ręczą tylko...
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wg mnie bardzo dobra. Od jakości części po plastiki w środku samochodu, biorąc pod uwagę cenę, jest bardzo dobra. 180 tys. km i nic nie trzeszczy w kabinie, ani w zawieszeniu. Odnosi się wrażenie, że auto jest "zwarte", dobrze spasowane. Mimo przebiegu i wieku (blisko 9 lat), szczególnie po wymianie sprzęgła, jak skrzynia zaczęła płynnie chodzić, dalej odnosi się wrażenie, że jeżdżę jeśli nie nowym, to przynajmniej świeżym autem.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
I tu auto zyskuje. Nowy diesel,ESP klima full opcja dla kompaktu (jedynie brak tempomatu boli) do tego kombi za 60tyś. Nosz kurde poszedłem wtedy do Skody,a oni za taką Octavię chcą 86tyś jeszcze wtedy z 1.9tdi na pompowtryskach. O Astrze IV za ponad 90 i Focusie nawet nie wspomnę. Za tyle różnicy to ja jeszcze paliwa nie przejeździłem, a przepaści na taką kwotę w jakości nie ma. Fakt,jest gorzej wykonany,ale na 5tyś nie 30!
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Myślę, że za tą cenę ma się najlepsze auto w tej kategorii. Gdyby tylko nie to spalanie... Ale trzeba było trochę ponegocjować w salonie. W sumie za niecałe 45000 dostałem dodatkowo przeciwmgłowe (to model przed FL przypominam), czujniki parkowania, których nie ma już w wersji po FL, komplet zimówek (to akurat narzucona akcja była przez centralę), dywaniki gumowe (chyba standard z dodatków od salonu) i radio centralnego zamka.
~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za 4 letni samochód zapłaciłem ponad 27 tyś., samochód był krajowy, serwisowany w ASO, z udokumentowanym przebiegiem, i gwarancją, objęty był dodatkową gwarancją hyundaia w programie "I best". Jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie, bez awaryjny silnik. Uważam że był wart swojej ceny, za sprowadzony zapłacił bym kilka tyś. mniej, ale z kręconym licznikiem i "bezwypadkową historią"
~Kris_99
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Cóż dodać. Jakosć uwazam że naprawdę wysoka a cena przy tym standardzie wyopsażenia najbardzie atrakcyjna w klasie !!!!!!! Więc spółczynnik niepodważalny. REWELACJA. A jeszcze d oteg oprestiż jaki uzyska Hyundai obstwaiaja flotą samochodów od i20 aż po Elantrę EURO 2012 spowoduje wzrost zaintereswoania marką w najbliższym czasie. No i zapomniałem 5 letnia gwarancja tez dużó w tym wszystkim mówi !!!!
~Ikar48
Hatchback Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Przy tej cenie powinien już posiadać; wygłuszenie silnika, ESP, podłokietnik kierowcy, klimatyzację elektroniczną,regulowany fotel kierowcy, szyby przednie boczne samodomykające się po jednokrotnym przyciśnięciu przycisku, światła do jazdy dziennej oddzielone od świateł mijania bo obecne rozwiązanie jest bez sensu. Gdyby to było to chętnie kupił bym to auto ponownie i chętnie polecał bym innym.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Najlepszy w tej kategorii!!!! REWELACJA!!!! Za 50 tyś zł. auto z 6x airbag, 4x el. szyby, klima automatyczna, radio CD/mp3/AUX/i-Pod, bagażnik przyzwoity w swojej klasie, b. dużo miejsca dla pasażerów i świadomość, że może mniejszy prestiż, może nawet komfort mniejszy niż u zachodnich konkurentów, ale przynajmniej 20 tyś zł. zostaje w kieszeni. ... szkoda tylko, że nie wygląda tak pięknie jak bravo.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Witold L.
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Nic nie świszczy, trzeszczy, itp. Reszta zobaczymy. Materiały OK, spasowanie i ogólne wrażenie OK. Troszkę za bardzo słychać od układu jezdnego odgłosy drogi i w czasie deszczu woda w nadkolach jak Niagara - tu zaoszczędzono. Podświetlenie panelu radia i klimatyzacji świeci zbyt mocno. Jest regulacja, jednak to za mało. Ja mam cały czas na minimalnie i troszkę przeszkadza szczególnie poza miastem.