Lista ocen Honda Civic X Sedan 4d (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
To jest najciemniejsza strona tego samochodu. Już nowy miał trzy usterki, o których dowiedziałem się w drodze z salonu do domu. Drgająca/trzeszcząca/hałasująca deska rozdzielcza, nie włączający się system start-stop i klekotania/stukania przy zmianie biegów z górnych (1-3-5) na dolne (2-4-6), ale zwłaszcza przy zmienia z 3 na 4. Serwis Hondy w Gliwicach Ha-Mol stwierdził, że cytuję "nie będą poprawiać po fabryce" i że tak w tym samochodzie tak...
~Maciej. B.
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Klimatyzacja- jej brak, lub dziwne odłosy jej pracy. Chwilowe awarie systemów przeciwkolizyjnych, a co za tym idzie aktywnego tempomatu. Czujnik deszczu, ktory dziwnie intetpretuje opady i uruchamia lub tez nie wycieraczki. Brzęczenie podsufitki ( model z oknem dachowym) Wieszanie sie ekranu audio i jego powolna praca. Utrata połączenia przez Bluetooth z telefonem po ponownym uruchomieniu auta. Dość miekki lakier.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to w momencie gdy włączony jest tempomat, a chcę wyłączyć bieg i wciskam sprzęgło i wyłączam bieg, obroty szaleją i skaczą do 6,5 tys a następnie spadają do wolnych. Jeszcze tego nie zgłaszałem, ale nie sądzę żeby to zmienili. Czas pokaże.
~pimp202
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
2 razy wyświetlił mi się ni z gruchy, ni z pietruchy komunikat o niskim poziomie oleju. Wyżej już wspomniana falująca maska, no i awaria klimatyzacji po 2 latach od zakupu (ale to niestety klasyka w tym modelu), naprawione na gwarancji.
~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mam nadzieję, że to choroba wieku dziecięcego ale mam nieprzyjemnie piszczące hamulce. Nie zawsze działają również ikonki świateł choć same światła są włączone to ikonki tego nie sygnalizują. Zgłoszę to na wizycie w serwisie.
~adrian1989
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Po kilku tygodniach samochód zaczyna wszędzie trzeszczeć. Tylna plastikowa pokrywa bagażnika jest za blisko szyby i wystarczy trochę głośniej posłuchać muzyki, żeby zaczęła własnie o nią udrzeć.
~dominiq_hiena
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Pare pierdol do wymiany na gwarancji , jak czujniki parkowania z przodu, czy rurka klimatyzacji. Jednak na każdej naprawie auto zastępcze zawsze podstawione wiec nie mogę się czepiać
~Robert
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
trzeszczące elementy wnętrza (ASO spokojnie sobie z tym radzi) piszczące (bardzo) hamulce wycieraczki automatyczne gdzie automat zwykle działa sobie jak chce, wbrew logice.
~Tomek z Warszawy
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Póki co żadnych, oby tak dalej. Z drugiej strony jakoś mnie to nie martwi ponieważ przedłużyłem gwarancję do 5 lat, co polecam chociażby dla komfortu psychiczne :)
~Czarek P
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
dziwne odgłosy dochodzące z kokpitu, klapy bagażnika , słaba klimatyzacja ( akcja serwisowa powtarzana dwa razy)
Honda Civic X Sedan 4d