Oceny Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2009-2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2009-2011

~Paweł
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Posiadam ten model od grudnia 2013 i poza rzeczami do eksploatacji wrzuciłem w niego mniej niż 1000zł na nieprzewidziane naprawy. Nigdy mnie Civic nie zawiódł, nie rozkraczył się itp. Kupiłem go przy 40k km, teraz ma niecałe 130k km i wszystko chodzi jak w zegarku. Bardzo duży i pakowany bagaznik, jeszcze więcej miejsca po złożeniu tylnych siedzeni na płasko, sporo miejsca. Wady? Beznadziejna widoczność z tyłu, w zimie czasem trzeszczą...
~kaek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Hondami jeżdżę już od... nie pamiętam kiedy. Użytkowałem wszystkie modele Civica od IV do IX więc co nieco o tych autach wiem. Najlepiej wykonana i najbardziej przyjemna byłą moim zdaniem wersja VI. Civic VIII jest fajnym autkiem, które spokojnie w naszych warunkach można nazwać rodzinnym. Przez 8 lat używania (auto jest od nowości w mojej rodzinie) największą usterką była urwana klamka drzwi. Jak na przebieg 170 tys. km. to dosyć dobry wynik...
~Dawid
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Moim zdanie idealne na pierwsze auto lub do miasta czy na nie dalekie trasy . Samochód wygodny i to za co je cenię najbardziej czyli bezawaryjność
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Świetne auto. Bezawaryjne, z wielką ilością miejsca dla pasażerów oraz bagażu. Ergonomiczne oraz oszczędne.
~Miki
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
dobra jakość, ekonomia i ergonomia... silnik absolutnie wystarczający i bardzo wysokiej jakości
~Jureks
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Świetne auto,znakomicie się prowadzi,1ooKM nie przeszkadza,70% jazdy po mieście,za miastem też nie narzekam,bardzo polecam.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
7,1
8,1
~Reed
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Z tego auta jestem na prawdę bardzo zadowolony. Oferuje bardzo przestronne wnętrze, które dodatkowo jest doskonale wykonane. Całokształt uzupełnia niezawodność oraz doskonałe prowadzenie.
~gilbert
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
mogło być lepiej jak na markę honda morze gdyby produkcja tego samochodu była gdzie indziej niż anglia byłoby lepiej angole nie potrafią budować samochodów
~Eugenprin
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Spektakularny wygląd, sportowa sylwetka, duża przyjemnosć z jazdy, niskie spalanie, na razie brak powazniejszych defektów, czego chcieć więcej?
~ksawery junior
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Fajne auto dla fajnych ludzi w miescie.Mimo ze silnik troche za slaby ale dla mojej zony w sam raz
Honda Civic VIII Hatchback 5d