Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Zachecony jednym z poprzednich komentarzy zaczalem sie wsluchiwac w odglos pracy tylnych amortyzatorów i jutro jade je wymienic. Rzeczywiscie klekocza jakby byla luzna tylna polka. W ASO chyba znaja problem, bo umowili sie ze mna na ich wymiane przez telefon, bez testowania zgloszonej przeze mnie usterki.
~Renifer
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
2 razy wymieniane tylne amortyzatory i dalej źle,wymiana modułu wspomagania kierownicy,wymiana pompy paliwowej,momentalnie rdzewiejąca karoseria w razie drobnego odprysku lakieru z tego co wiem są to nieodosobnione przypadki
~RaV
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Po 13 latach zwykłego użytkowania wymiana lub naprawa niektórych elementów. (akumulator po 9 latach, wydech po 13 latach, rozrząd po 12 latach, klima po 13 latach)
~Peter
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Auto uszkodzone jest fabrycznie. Brakmożliwości naprawy. Uszkodzony jest układ hamulcowy i kierowniczy. Stale szwankuje zawieszenie i klima.
~Ted@mom.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Stukanie przedniego zawieszenia. Wymiana tarcz i klocków po 20 tys???!! Słabej jakości lakier.
~Rafal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
W perspektywie jest regeneracja maglownicy, ale auto ma już swoje lata ...
~raf
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
jak na razie nic, choć był wymieniany amortyzator i sprzęgło (ale na gwarancji)
~DZIEKUJE
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
PRZEDE WSZYSTKIM WYPOSAŻENIE USTERKOWE MAM WRAŻENEI ŻE ANGLICY SIE NIE PRZYSŁOŻYLI
~piotr_szczęśniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Zawieszenie tylne nie wytrzymuje naszych dziurawych dróg.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
7,8