Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
piszczy mi coś przy cofaniu ze skrętem kół i czasem obciera w przednich kołach ... pewnie klocki lub tarcze, zweryfikuję podczas przeglądu. małe odpryski na przodzie ... ale umówmy się, ze świecą szukać 5 letniego sam. bez odprysków ... nieszczęsna szybka osłaniająca kokpit za kierownicą ... rysuje się od patrzenia ... bez specjalnej ściereczki do okularów radzę się do niej nie dotykać ...no i klamka kierowcy trochę ciężko chodzi :)
~Rafal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Stosunkowo szybko idą tarcze i klocki (ciężki to wóz). Poszedł mi oryginalny akumulator (po 6 latach) i wypychałem w zimie auto z myjni ... Nie działa mi też oryginalny CD w radio - serwis zaproponował wymianę za .... 5 tyś :/ olałem - używam przystawki z ipodem podłączonej poz gniazdo zmieniarki (koszt 500 zł z instalacją). Klamka kierowcy chaczy i trzeszczą plastki w środku - przyzwyczaiłem się.
~Adam
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Zaczynają trzeszczeć plastiki kokpitu. Są zbyt twarde i chyba źle spasowane. Tylna klapa maski źle spasowana, nawet laik zauważy nierówne szczeliny z prawej i lewej strony. W tej cenie i przy tej marce to żenujące dla Hondy. Chyba montaż samochodów w Wlk. Brytanii nie jest dobrym pomysłem.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Hmm. Po odbiorze auta zaczal wariowac centralny zamek i przestawal dzialac system audio oraz centralny wyswietlacz. Na poczatku w ASO stwierdzili, ze to przez kiepski alarm. Po wymianie alarmu usterka jednak nie ustapila. W koncu wymienili mi elektronike w radiu i na razie jest ok.
~RaV
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Pewnie to zależy od tego na jaki egzemplaż się trafi, ale tu się nic nie psuje (żarówki mijania padają może za często, ale może to ja za tanie kupuję).
~piotr_szczęśniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Ogólnie elektryka: od ustawiania wysokości świateł, działanie nawiewów, działanie niektórych przycisków i czujników parkowania - co jakiś czas coś nowego
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Na 190 tys , wyrobiło się tylko łożysko pod amortyzatorem. Myśle że powinien przejechać drugie tyle bez poważniejszych problemów.
~Ted@mom.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Ciężka praca tylnej klapy, skrzypiące sprzęgło. Skrzypienie układu kierowniczego. Zacinanie się pilota. Problemy z klimatyzacja.
~Może malkontent?
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Klamki /przednie/toporne i otwierają się ze zgrzytem. Skrzypiący pedał sprzęgła. Po naprawie Hondy ponownie skrzypi.

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin M
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Oczywiście troche za szybko żeby coś mówić ale uważam że Honda to marka która daje przykład innym firmom jak zrobić coś niezawodnego
Honda Civic VIII Hatchback 5d