Lista ocen Honda Civic VI Liftback (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~optimus_prime
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Właściwie mój egzemplarz to jedna wielka jeżdżąca drobna usterka (poważna w sumie też), zamek chodzi ledwo, w drzwiach od pasażera natomiast wcale go nie ma a klamka wypada, pod lewarkiem skrzyni biegów szybko się wyrabia "jabłko" przez co ów lewarek nie jest stabilizowany niczym i lata "jak łopata". Tego typu usterki można wymieniać w nieskończoność, ogólnie odniosłem wrażenie że auto jest we wnętrzu bardzo plastikowe,...
~felizz
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Mechanizm opuszczania szyb się wyrobił przy ok 300 tyś km, ale da się naprawić jak ktoś ma zmysł techniczny. Silnik do wycieraczek zaczął rzęzić, ale to jak wspomniałem, zużycie pewnych części jest nieuniknione. W każdym razie po wymianie młodsze jest ok.
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Drobne usterki jak się zdarzają to najczęściej takie, które nie przeszkadzają w użytkowaniu samochodu. Wkurzają drobnostki, jak opadająca podsufitka z tyłu, przepalone żarówki podświetlenia konsoli środkowej (to wkurza o tyle, że ciężko się do nich dostać).
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Z drobnych usterek: - Złamałem schowek kierowcy (nieuwaga przy wsiadaniu z otwartym schowkiem). - Wisząca podsufitka - Guzik od "ręcznego" wystaje lekko i widać sprężyny - Guma na kierownicy odkleiła się od pręta w nim
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Rezystor dmuchawy (chociaż od ostatniej mojej interwencji działa już z rok). Przez 7 lat wymieniłem 1 żarówkę H4, 1 w świetle stop, i 2 w podświetleniu pokręteł od nawiewów. Generalnie wg. mnie jest ok. (samochód ma obecnie 17 lat!)
~Dax
Liftback 1.4i 90KM 66kW
A to wycieraczki "uciekają" za szybe a to problem z jakimś plastikiem . No trudno nie ma co sie tu oszukiwac pare rzeczy jest nie raz do naprawy lub kupienia . Ale nie ma co sie łamać to nie uszczelka pod głowicą :D
~Adam
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Nie było takiej rzeczy, która zepsułaby się sama z siebie. Jedynie eksploatacyjne zużycie elementów. Naprawdę solidnie wykonane auto. Gdybym miał się do czegoś przyczepić to szybko zmatowiały przednie reflektory.
~Hubson
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Drobiazgi typowe dla civica naprawia się za przysłowiowe 5 złotych przy piwie. Na forach mnogość instrukcji typu zrób to sam. Poziom trudności dla początkującego.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Wraz z postępującym wiekiem w aucie zawsze się coś do zrobienia. Dużo takich aut jest rozbieranych na złomach, dlatego większość elementów można kupić za śmieszne pieniądze.
~Marcin
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Przepalona zarowka postojowek, zlamana klamka kierowcy, wyciek spod kopulki rozdzielacza, zlamane ciegno zamka. Tyle przez 8 miesiecy uzytkowania.
Honda Civic VI Liftback