Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mix
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
po kilku myciach na reflektorach LED (między kloszem lampy a obudową) pojawiają się krople, jakby dostawały się między tą przestrzeń, po pewnym czasie znikają, ale po kolejnym myciu znowu widać zacieki (wprawnym okiem). Drobna usterka, nie jest to woda czy zacieki w reflektorze, a między jego obudową a kloszem.
~Rob
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przez 165000 wymieniłem 2 żarówki mijania 1 żarowke podświetlenia tablicy Akumulator 3 razy przeprowadziłem regulacje zaworów Poza tym Oleje filtry klocki... tarcze hamulcowe jeszcze fabryczne. Olej wymieniany co 15000km nie zauważyłem ubytków w oleju zawsze w pobliżu maksimum.
~Mrgii
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Tylko serwis wg zaleceń książki lub komputera. Drobiazgi - czasem coś skrzypnie, czasem coś zaterkoce przy wyższej prędkości (jakiś plastik). Plastikowe listwy na nadkolach mogłyby lepiej trzymać kształt, ale czytałem, że to cecha, a nie wada;) Lakier o który trzeba dbać, jeśli lubisz gdy auto lśni.
~Mike1380
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
ogólnie odpukać brak.. bardzo słaby lakier wychodzą drobne zarysowania po 4 miesiącach użytkowania. Przejechane ok 3500 oraz wada prawie u wszystkich tych modeli strzelające zaciski lub klocki hamulcowe podczas hamowania przy parkowaniu (ale nie zawsze) serwis powiedział, że ten typ tak ma.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
W zasadzie brak usterek, denerwujący jest system Honda Connect z archaiczną wersją Androida którego niestety nie można up-datować ( nie rozwijany ), wymaga okresowego czyszczenia pamięci zamkniętych programów.
~mwoju
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Brak usterek. W poprzedniej Hondzie Civic też brak usterek - tylko eksploatacyjne rzeczy (tarczy z przodu wymienione po 200 tys., amortyzatory, przód - 160tys. katalizator po 230tys., sprzęgło 230tys.
~malin
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Doskonale tak było jest i będzie. Użytkuję również Accorda. Nikt nawet nie zbliża się do poziomu niezawodności Hondy. Toyota jest śmieszna ze swoimi naklejkami "lidera" niezawodności :))))
~Malrok600
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
czepiając się wymieniałem jakieś pierdoły na gwarancji. Teraz wiatraczek w środku hałasuje i Honda twierdzi, że to normalne jak mi się nie podoba to mogę zregenerowac.
~kacpersky
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
jak na razie nic, poprzednią zjechałem prawie 100kkm i wymieniłem klocki z tyłu po 82kkm, z przodu jeszcze były dobre. Type r oleju nie bierze i generalnie wszystko (odpukać) jest ok.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting
8,8
~Roentgen
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jak można to podciągnąć pod usterkę - lakier - będzie trzeba uważać, bo "lubi" zbierać ryski. Jednak bez przesady z tekstami typu "od patrzenia się rysuje.
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting