Lista ocen Honda Civic IV (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wally wally@2com.pl
Sedan 1.6i 16V 110KM 81kW
Teraz jakosc - ok: 230 tys wg. poprzednich uzytkownikow calkowicie bezproblemowa, serwisowanie napewno jej w tym pomoglo. Zadnych stukow, drgan ani niepokojacych odglosow. Wszystko dziala, nic nie cieknie ani sie zezi. Coz mozna wiecej wymagac po 12 letnim samochodzie za 10 tys zl. Moze wloze gaz ale to kwestia spalania. Podziele sie z Wami opiniami za rok. 3majcie sie Swoich Hond !!
~Elegancki
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zakładając że masz budżet do 4,5 tysia to w tej cenie nie kupisz chyba nic lepszego, zakładając że trafimy na dobrze utrzymany samochód to rewelacja, jeżeli nie będziecie mieli tyle szczęścia i pozornie idealny zakup okaże się \"mniej idealnym\" to dołożycie drugie tyle co za samo auto że postawić go do idealnego stanu ale i tak warto cieszyć się kultowym wyjątkowym autkiem ;D
~wck
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Póki co można jeszcze dość tanio kupić ten samochód. Z każdym rokiem jest ich jednak mniej i trudno będzie kupić dobry egzemplarz w niskiej cenie. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Jedynie tendencja do łapania rdzy może być kłopotliwa, pozostają albo dorywcze naprawy blacharsko-lakiernicze albo pełna renowacja nadwozia.
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
4 lata temu zadbany i sprawny kosztowal 4-6 tys, teraz 2-3 tys. Trwaly, tani w eksploatacji i niezawodny, do tego dajacy sczypte radosci z jazdy, na pewno wart jest tych pieniedzy. Podczas zakupu trzeba uwaznie sprawdzic stan tech i czy nie ma rdzy, a odplaci sie nam spokojna bezawaryjna eksploatacja
~Daniel daniel29@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Trzeba zapłacić trochę więcej niż za inne podobne auta z tych lat. Jednak jeśli znajdziemy dobry i zadbany egzemplarz to przy niewielkich nakładach finansowych możemy bardzo długo nim pojeździć. Jednak znalezienie "cukierka" szczególnie z silnikami o pojemności 1,6 może być trochę trudne.
~Grzegorz GDYNIA
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Dalem za swoj egzemplaż rok temu 5000 zł wszyscy mówili że przepłaciłem ale ja wiem swoje warto wydać więcej i kupić dobrze utrzymany egzemparz z nie dużym przebiegiem i instalacją gazową.
~Conrado
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Jak się trafi egzemplarz zadbany i bez korozji, to z pewnością jest to doskonałe auto miejskie, jak i na krótkie trasy. Na dłuższych trasach uciążliwy będzie hałas silnika.
~wwentyllo
Hatchback 1.6 i 16V 130KM 96kW
Kupiłem go za około 3 tys. zł. Jak za taką cenę to moja Honda jeździ bardzo dobrze i jeszcze do tej pory karoseria się nie rozleciała. Jest to nadal bardzo dobre sportowe autko.
~Tedi
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Atrakcyjne cenowo auto używane,trochę niedoceniane w naszym kraju,gdzie promuje się badziewne Golfy które nie dorastają do pięt temu Civicowi.
~baldkazik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
co mozna chciec jak sa warte po 1500 zl a w moja wsazone bylo z 11000 przez ostatnie 3 lata as zakupiona byla za 6000 zl a wiec interes zycia