Oceny Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW 2002-2008

Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW 2002-2008

~kondzik2828
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Jestem ogólnie zwolennikiem tej marki, posiadałem wcześniej jeszcze 2 hondy,a ostatnio Peugeota 407 SW na którym się zawiodłem :) Wracając do Accorda auto nie jest bez wad ale na tle konkurencji wypada bardzo dobrze :) Bezawaryjne auto oczywiście jak się z głową eksploatuje (serwisuje), dba. Silnik jednostka 2.4 190 KM rewelacja a mianowicie jest jednostka bezawaryjna i ma świetną relacje spalania co do pojemności, elastyczna jednostka. Auto...
~Józek_ałdi
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Bezawaryjne auto z zawieszeniem nie tylko dobrym pod względem prowadzenia, ale trwałości na polskich polach zwanymi drogami. Komfort jest średni, no bo nie jest to klasa wysoka auta. Multimedia, czy bajery? Nie, kupcie sobie jakieś audi i się cieszcie.
~Tomek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
całokształt autka jak najbardziej na +, polecam z czystym sumieniem, warto troszeczke więcej zapłacić za zadbany egzemplarz niż kupić padaczkę i ją reanimować. autko śmiga aż miło, żadnych usterek nie zanotowałem przez rok jeżdżenia i 40tyś przebiegu rocznego. ogólnie można ściągnąć sobie instrukcję obsługi i w rzeczywistości jest jak w niej pisze- spalanie osiągi itd.
~PrzemekO
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Samochód marzenie. Może brakuję do luksusu rodem z Leksusa, BMW i innych aut klasy D, ale jak na usportowioną wersję Type-S jest lepiej niż dobrze. Bardzo wygodny ze sportowym wyglądem i zacięciem do dynamicznej jazdy.
~Adam
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Jestem nie obiektywny, gdyż jestem pasjonatem marki H. Zakup był w pełni świadomy i zaplanowany. Patrząc jednak z boku uważam że wygląda nowocześnie. Nie wulgarnie a jednak wyróżnia się z tłumu. Jeździ komfortowo a zarazem dynamicznie. Ma też potencjał jeśli chodzi o tunning. Co do spalania... Około 12-14 litrów przy dynamicznej jeździe na krótkich dystansach i 7 litrów w trasie (tylko raz się to udało, zamulałem go pod ten "rekord")
~Adam
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
9,6
~adam
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Jeżeli warunki finansowe pozwolą, kolejnym samochodem będzie VIII 2.4 Type-S. Doskonałe rozwiązanie dla młodej osoby, która nie chce wywalić całej kasy w samochód, a z drugiej strony interesuje się trochę motoryzacją i lubi mieć niezawodne auto dające frajdę z jazdy.
~wjanusz2@hotmail.com
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Honda warta jest tych pieniedzy poniewaz jezdze i poza wymiana płynow (oleje filtry itp)nic nie robie.Wczesniej miałem 1997 rocznik i również bylem z niej zadowolony przez to dalej polecam Honde jako niezawodne auto...
~Jacek P.
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
To auto jest produkowane w Japonii. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich Accordów. Róznica w detalach jest porażająca. Nic nie skrzypi nie zacina się po prostu rewelacja. Do tego bardzo ładne auto.
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Najbardziej niezawodne, bezawaryjne auto jakie do tej pory miałem, a trochę już ich było.
Honda Accord VII Sedan