Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW 2002-2008 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dshjk
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
jak dla mnie co do widoczności to nie ma co narzekać co prawda moja dziewczyna mówi, że nigdy nie może wyczuć przodu bo go nie widać ale naprawdę nie jest tak źle jak nie którzy to malują;)
~trampen@go2.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
W tym miejscu warto napisać, że problem parowania przedniej szyby praktycznie nie istnieje dzięki sprawnemu, szybkiemu mechanizmowi odparowywania.
~Cesiek z Częstochowy
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Widoczność do tyłu zbyt słaba ze względu na małą szybę tylną ale można się przyzwyczaić.Z przodu lusterko wsteczne trochę ogranicza widoczność.
~Cieniu
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Najbardziej denerwujaca rzecza sa duże słupki boczne w przednich drzwiach nie jednokrotnie zasłaniaja widocznośc
~siemka
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Jest to limuzyna więc amatorzy nie powinni kupować i narzekać, że są potrzebne czujniki cofania....jak dla mnie kosztowny bzdet.
~Michał
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Siedzi się nisko więc widoczności jest proporcjonalnie mniej. Do cofania sedanem trzeba się przyzwyczaić.
~tomas
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
przód jak i tył bardzo dobrze widoczny co potrzebne jest przy manewrowaniu na parkingu
~mateusz607
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
5 gwiazdek to może dostać Civic :P a i to nie do końca. Myślę, że standard jak na auto o takich gabarytach
~marcin_ka99
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Duze slupki ograniczaja widocznosc. Ale podnosza bezpieczenstwo. Sa bowiem w nich airbagi.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mirek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
słaba widoczność do tyłu. Jednakze nie jest to wada akurat hondy, a sedanow generalnie.
Honda Accord VII Sedan