Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW 2002-2008 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Nie będę porównywał do Mercedesa bo to inna liga. Dyplomatycznie powiem: za bardzo precyzyjny jak na nasze drogi, szybko szukałem opon na których można jeździć po naszych koleinach - pomogło. Do 100 tys. bez inwestycji, to dobry wynik. Bym zapomniał - od nowości drży przy gwałtownym przyspieszaniu - na początku szok teraz jak widać zapominam nawet o tym.
~mateusz607
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Miałem okazję jechać Mercedesem S350 2012 no i komfort rzecz oczywista na całkiem innym poziomie, ale tutaj czuć jak samochód jedzie, można z tej jazdy czerpać przyjemność. Dobrze trzyma się drogi, BARDZO trwałe 1200zł z czego 650zł tylne piasty z łożyskami (jedna OEM) na przejechane przeze mnie ponad 200 000km
~siemka
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Nic nie stuka :), ocena 4 za "japońską twardość"....miałem wcześniej Nissana i Mitsubishi więc nic mnie tutaj nie zaskoczyło pozytywnie. Mała uwaga układ ABS włącza sie z byle powodu, nie wiem czy to usterka mojego auta czy też tak ma być ?
~tomas
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
bardzo wygodne auto! fajnie wybiera dziury i nierówności, układ hamulcowy również bez zarzutów, hamulce jak są dobrej jakości to nie ma problemów z wyhamowaniem, mimo że auto ma spore gabaryty i swoje waży.
~Fireeebladzik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Hmm Passat ma ciut lepiej jeźeli chodzi o komfort podróżowania lepiej dopracowane ALE za to kosztowne i awaryjne w hondzie po 200 tys nawet amortyzatory dalej oryginalne od nowości !! bez porównania accord
~trampen@go2.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Auto bardzo dobrze radzi sobie z nierównościami dróg. Można to zauważyć jadąc np. polną drogą. Na trasach szybkiego ruchu dobrze trzyma się na zakrętach przy dużych szybkościach.
~Honda szybsza niż wygląda
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Pozytywnym zaskoczeniem dla osoby która wsiada pierwszy raz jest przyjemny, delikatny opór jaki stawia kierownica.
~kris
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
jazda przy mocniejszym wietrze tragedja.. coś jak chorągiewka... sztuką jest utrzymanie auta na prostym torze.
~dshjk
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Auto świetnie trzyma się drogi płynnie pokonuje zakręty na śliskiej nawierzchni też prowadzi się pewnie mimo braku esp.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Neck
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, system VSA prostuje błędy kierowcy ;-) Ale zawsze mozna sie pobawic w Kubice i go wyłączyć.
Honda Accord VII Sedan