Oceny FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW 1993-1997

FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW 1993-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW 1993-1997

3,7
Caro 1.4 103KM 76kW
Silniczek to atut tego autka :) Jest naprawę super. Spalanie na poziomie 7/100km to normalny wynik przy dobrze napompowanych oponkach i zasadach ekonomicznej jazdy. Na trasie z obładowaną przyczepką spalił mi 7/100km. Byłem w szoku, ale to też zasługa naszych dróg, bo jechałem co najwyżej 80km/h, bo jak załapałem ostrą koleinę to nieźle zarzucało :P Most tylni jak na razie ok, choć daje nieźle czadu po gazie niekiedy :)) Po...
~Adam
Caro 1.4 103KM 76kW
Silnik 1.4 16 V rovera to najlepsze co spotkało poloneza. Jeżdżę polonezem na co dzień i zupełnie nie odstaje dynamiką od nowoczesnych aut (a mamy rok 2020). Silnik ten wyeliminował większość typowych wad poloneza typu duże spalanie, wolna dynamika, problemy z panewkami czy wyciekami oleju. Jeżeli kupować poloneza to tylko z tym silnikiem
~Avp919
Caro 1.4 103KM 76kW
Bardzo fajne autko, nie należy słuchać mitów... Wnętrze wykonane z miękkiego tworzywa wszystko przyjemne dotyku nie wygląda jak by miało się rozpasc, wykonanie troszkę toporne ale porządne, wiadomo to lata 90. Auto wygodne, nie trzeba się bać o to że się coś urwie na dziurach.
~Michał
Caro 1.4 103KM 76kW
Bardzo dobrych samochód jak na swój wiek, łatwy w utrzymaniu i eksploatacji. Zbiera pozytywne reakcje od obserwujących na wszelkiego rodzaju zlotach i podczas codziennej jazdy. Idealny przykład rodzimego youngtimera.
~Michał
~dzikson
Caro 1.4 103KM 76kW
Auto po 2 latach użytkowania sprawuje się naprawdę dobrze. Żadnych poważnych usterek, uszczelka pod głowicą wymieniona dla spokoju tak samo rozrząd i oleje. Autko bezawaryjne tylko zalać 98 wsiadać i jechać. Nigdy nie miałem lepszego auta, chyba już zostanie ze mną na długo długooo.

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kudłaty:D
Caro 1.4 103KM 76kW
Autko super, bardzo je lubie, bardzo mi sie nim wygodnie jeździ, przy mojej eksploatacji praktycznie niezawodne, osiągi też mi w zupełnosci wystarczają,(moja pasją są motocykle a do aut nie przywiązuje specjalnej wagi, ma jeździc i sie nie psuć i takie właśnie jest) niektórzy uważaja że za dużo pali. Ja uważam że to nie wina auta że benzyna jest po 4,50...
3,3
~LSa 310
Caro 1.4 103KM 76kW
auto przyjemne w eksploatacji,103KM i tylni napęd mogą dać wiele przyjemności,Polonez dość ciekawy model ponieważ posiadam el.szyby,el.lusterka,i nowszy model halogenów Wesem.Wersja raczej eksportowa.
~Polini Poznań
Caro 1.4 103KM 76kW
poza pojawiająca się blachą auto jest dobre, dynamiczne, nie boję się w nim wyprzedzać, czuję się bezpiecznie, blacha zaczeła lecieć w zeszłym roku pierwsze wypryski rdzy i jak już zacznie rdzewieć to w szybkim tempie. za całokształ daje 4
~Piotr
Caro 1.4 103KM 76kW
z perspektywy 11 lat bardzo dobry zakup - nie opłaca się sprzedawać - karoseria się sypie ale parametry silnika ( paliwo i przyspieszenia ) bez zmian. Na trasie żadnych kłopotów z wyprzedzaniem. Ma zapas mocy po 130 do 160 ale po tylu latach to raczej nie polecam
FSO Polonez Caro