Lista ocen Ford Mondeo V Sedan (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Cóż jak to w fordach, czyli bdb, a że rozkład masy w związku z umieszczeniem akumulatorów w bagażniku (wysokonapięciowych i 12 V) jest lepszy , prowadzenie jest lepsze niż w zwykłej benzynie, czy dieslu. Mondeo jedzie tam gdzie chcesz, a im szybciej jedziesz tym lepiej się klei drogi. Ponadto kierownica stawia opór, a nie jak w niektórych pojazdach wspomaganie powoduje że nie czujesz praktycznie żadnych oporów.
~Maciej
Sedan 2.0 TDCi 150KM 110kW
Jest doskonały, ale to nie żadna magia Forda - on jest po prostu sztywniej zestrojony niż konkurencja. Praktycznie nie przechyla się na zakrętach i skręca bez żadnego opóźnienia nawet po delikatnym ruchu kierownicą, jak gokart. Resorowanie nierówności dość twardawe.
~hybryd
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
super. trzeba sie przejechac. juz moje poprzednie sluzbowe mondeo bylo bdb, tu ten sam wysoki poziom. hamowania silnikiem w hybrydzie warto sie nauczyc. pojawiaja sie bowiem profity w postaci dlugowiecznych tarcz i klockow oraz zuzycia paliwa na poziomie skutera 50cm3
~hybryd
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Super. Po pierwszej jezdzie czuc, ze lepiej niz vw czy ople z segmentu. Nie wiem czy to zasluga rozstawu osi, wywazenia czy innych czynnikow ale jest bdb. Juz moje poprzednie sluzbowe mondeo bylo w tym wzgledzie bez zastrzezen, a tu mamy kontynuacje
~KKrzysztof79
Sedan 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Posiadam AWD i na prawdę ciężko wytrącić auto z drogi nawet się starając :) dodatkowo ESP więc nawet w deszczu możemy jechać dość sprawnie.
~Aleksander
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Kulturalny, precyzyjny, zapewniający idealną stabilizację jazdy.
~Zebo
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
W kia ceed miałem lepsze wspomaganie. Tu trochę twardo ale tak ford mają.
~Wik
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Jak to ford. Czuć jednak masę baterii.
~KKrzysztof79
Sedan 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
prowadzenie bardzo poprawne posiadam napęd na cztery koła.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo V Sedan
9,8