Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rw
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Porównywalna ze Skodą Superb i Oplu Insigni B, na pewno więcej niż w następcy czyli w Mondeo mk5. na duży plus, ze pomimo łukowatości dachu (liftback), nie czuć tego wewnątrz (przy moim wzroście 186 cm, jak usiądę za sobą to mam sporo miejsca na kolana, jak i nad głową)
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Wnetrze skrywa ogromnna ilosc miejsca, w swoim segmencie plasuje sie w czolowce, porownujac chocby do insignii jest duzo wiecej przestrzeni na nogi z tylu i na szerokosc . Kazdy znajdzie wygodna pozycje bez problemu nawet przy wzroscie +190cm
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
dużo miejsca dla mnie i pasażera obok- i bez potrzeby więcej. Bagażnik przepastny i bardzo dobrze ukształtowany-wszystko jak do tej pory zmieścił i nie było potrzeby wożenia na tylnych siedzeniach(ważne podczas wyjazdów wakacyjnych)
~Adgd
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
To chyba największy plus tego auta, wsześniej podróżowałem passatem i w fordzie jest zdecydowanie dużo więcej miejsca w przestrzeni dla kierowców i pasarzerów. Bagażnik w hatchback w zupełności wystarczający dla 4 osobowej rodziny.
~tony333
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Dość niewygodne wysiadanie z auta na przednich siedzeniach, szczególnie dla osób starszych. Siedziska są trochę pochylone (wpada tyłek) i niskawo się siedzi z przodu, a jak się niżej siedzi to się trudniej wysiada.
~Dyplomata1961
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Mogło by być trochę szerzej z przodu.Sporo miejsca ogranicza tunel środkowy.Ogólnie ogromna przestrzeń,charakterystyczna dla pojazdów o szczebel wyżej w hierarchii.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jest po prostu świetny-4 osoby mają dobre warunki do podróży-podłokietnik również z tyłu,na nogi pasażerów na pewno wystarczy a dla 2 osób to wypas auto.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jest naprawdę wygodny i ma sporo miejsca-jak na swoje nie największe przecież gabaryty w środku sporo miejsca. Fotele wygodne.
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
no tego tu nie brakuje :) jak dla mnie siedzenia nawet za duże, a zwłaszcza siedzisko za długie, ale może się przyzwyczaję
~Chciałem dobrze...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Petarda! Rewelacja. Do tego bagażnik - z unoszoną szybą, dostęp do pakowania, oklaski!
Ford Mondeo IV Hatchback