Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW 2011-2014 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tony33
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
taa, niekiedy jakieś głupotki mogą doprowadzić do szału. Jeśli posłuchać radia na wyłączonym silniku, to po chwili wyskakuje info, że akumulator rozładowany- a to bzdura jest. Czujnik deszczu jest trochę crazy - deszcz pada tak samo a wycieraczki najpierw wariują a potem jak im się przypomni. Bez komentarza
~Chciałem dobrze...
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Może pęknąć regulator odcinka lędźwiowego. Zakup (allegro) i wstawienie u tapicera - 200 zł. Nic nie skrzypi, chyba, że przedni fotel. Mój skrzypiał, pokombinowałem z ustawieniami (elektrycznie, 1 mm w lewo, 1 mm prawo, 1 mm do góry...) i przestał :-)
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
nie mam żadnych-widocznie ostatnie chwile fabryki w belgii nie oznaczały pogorszenia jakości.drobne zarysowania -wyłącznie z mojej winy. poza tym kuna nadżarła gąbkę na przewodzie-ale tylko kawałek ,beż wpływu na cokolwiek
~Robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
naprawdę drobiazgi i to tylko 2:wymiana manszet przegubów(wina serwisu niemieckiego) oraz tarcz hamulcowych z przodu(przypaliłem przy ostrym hamowaniu na autostradzie)
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
jak do tej pory nic. Stosuję zasadę -1 minuta stoję na jałowym na postoju przed jazdą i 1 lub 2 minuty po jeździe: sprężarka ma czas się nasmarować i nagrzać lub wystudzić
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
nie było-wymieniłem niedawno tuleje wahaczy tylnych ,tarcze i klocki z przodu i tyle.Jest to raczej zużycie niż usterki. Tłumik wciąż jeszcze w porządku.
~Ł.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Jedyny mankament , to strasznie ciche działanie głośnika czujników cofania tył. Można to wyregulować w serwisie.
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Przez 4 lata uzytkowania, wymiana piasty przedniego kola, naprawa elektrycznej zaluzji w zderzaku.
~D.
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Za wcześnie na to.. poza cz. parkowania z którymi są problemy.
~rw
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Drobne rzeczy, głównie części eksploatacyjne.
Ford Mondeo IV Hatchback