Lista ocen Ford Kuga I (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olowiany
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Widoczność do przodu i na boki właściwie bez zarzutu. Zaskoczyła mnie natomiast widoczność do tyłu. Jest to pierwszy samochód, którym nie potrafię parkować i żałuję, że poskąpiłem na pakiet z kamerą cofania...Jak już sądzę, prawie dotykam przeszkody z tyłu, to po wyjściu okazuje się, że mam jeszcze 1,5 metra. Żona ma podobnie więc chyba nie jest to przejaw starzenia się mojego organizmu ;)
~Kris
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
wybrałem przyciemnione szyby które trochę \"przysłaniają\" ale świetnie wyglądają... cofanie ok choć bez czujników nie radzę ... pozycja wysoko w stosunku do limuzyny ... bardzo przyjemnie ... ponad innymi ... ciekawa tylna kanapa usytuowana wyżej od przednich siedzeń.. coś dla dzieci
~Jurand
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ludzie kupują suvy dla szpanu, bo widocznoś niby lepsza. Nie jest lepsza niz sedan mimo wyższego auta, a nawet gorsza. Nie ma tego zespolenia auto-kierowca. Jazda jak na traktorze, bez spójności i wyczucia, beeeee.
~emarek@t.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie używam czujników ani kamer. Uważam, że są niepotrzebne. Auto nie jest długie i manewrowanie jest łatwe. Dla niskich osób może byc problem z wyczuciem cofania do tyłu. Zalecam wyłacznie cofanie na lusterka boczne.
~BODZIAN
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
No cóż... Przy takiej sylwetce, szyby nie będą tak duże jak w autobusie. Szerokie słupki przednie trochę przeszkadzają, do tyłu jest jeszcze gorzej... ale większość dzisiejszych modeli samochodów ma takie same warunki widoczności.
~AurigA
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Widoczność do przodu i na boki dobra. Przez tylną słabiutko ale za to boczne wielkie lustra to po prostu bajka - komfort cofania poprawiają bardzo wydajnie. O wysokiej pozycji za kierownica nie wspominam.
~sato
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak w każdym modelu tego typu słaba widoczność w tylnej szybie. W zamian wielkie i bardzo dobre lusterka boczne. Parkowanie tyłem - tutaj konieczne czujniki z tyłu i jest OK. Przód bez zastrzeżeń.
~JoeL
SUV 2.5 Duratec 200KM 147kW
Świetna widoczność. Siedzisz wyżej niż w osobówce. Łatwo się wjeździć i wczuć w to auto, jeśli czegoś nie widać przy parkowaniu pomagają czujniki z przodu i z tyłu.
~Patryk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Widoczność dobra. Narzekanie na zbyt szerokie słupki (bezpieczeństwo) jest nie na miejscu. Czasami trzeba się nagimnastykować głową, żeby coś dostrzeć. No cóż...

Usterki Ford Kuga I

Ford Kuga I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~k.czwarno2@gmaij.com
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
mimo ,że mam czujniki cofania to powinna być za instalowana kamera pozwalając dokładnie zobaczyć obiekt.Mieszkam na zachodzie europy,zawsze jest problem z parkowaniem.