Lista ocen Ford Focus IV Hatchback (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MatN90
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Przy obecnych cenach nowych samochodów to ubiłem deal życia. Za 76 tys mam auta z silnikiem 1.5, fabryczną nawigacją i kilkoma innymi fajnymi dodatkami. Z perspektywy czasu trochę żałuje, że nie mam podwójnej podłogi oraz foteli ergonomicznych, materiały są średnie jak to w Fordzie, ale w miarę dobrze spasowane.... Ogólnie samochód ma świetny stosunek jakości do ceny. Konkurencja gorzej jeździ i daje mniej frajdy z jazdy...
~Andrzej
Hatchback 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Kupiłem w naprawdę okazyjnej cenie w wersji która posiada naprawdę bogate wyposażenie (Trend Edition Business, pakiet Winter, automatyczne wycieraczki) i za tę cenę nie znalazłbym niczego porównywalnego. Dla mnie doskonały stosunek jakości i wyposażenia do ceny.
~bidzej
Hatchback 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Za katalogowe 36 tysięcy Euro spodziewałbym się znacznie więcej w kwestii jakości wykończenia wnętrza (miejscami jest BARDZO źle), infotainmentu i wspomnianych irytujących braków.
~wiktor_dębiec
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Trochę trzeszczą obicia, więc tu minus, choć trzeba tą tapicerkę mocno nacisnąć by się odezwała, ale samo z siebie na wybojach nic się odzywa.
~Krzysztof
Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
jakość w postaci ponad rocznej bezproblemowej i satysfakcjonującej eksploatacji - 5 gwiazdek :) ale cena mogła by byc niższa.
~Wojtek Wrocek
Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Rocznik 2018 kupiony w 2019 z bonifikatą prawie 20 tys. zł, więc stosunek ceny do jakości pozytywny.
~Wojtek Wrocek
~Ciziak
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ford proponuję spore rabaty przy zakupie więc z cenników katalogowych można urwać sporo.
~Gary
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Kupiony jeszcze przed rozkręcającą się inflacją, więc cenowo bardzo OK.
~SlawomirP
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jeśli trafi się na promocję to wychodzi na najtańsze auto na rynku.
Ford Focus IV Hatchback